Haberler

Spotify Şarkıları Apple Watch’dan Dinlenebilecek

Spotify sonunda Apple Watch uygulamasından müzik dinlemenizi sağlayan güncellemesini yayınlıyor. Uygulama daha önce sadece iPhone’a yandaş olarak kullanılabiliyordu ve müziği kontrol edebiliyordunuz.

Şimdiyse eğer Apple Watch’unuz mobil veriye ya da wifi’a bağlıysa, şarkı ve podcast akışlarına doğrudan bileğinizden ulaşabileceksiniz. Bu sayede koşuya çıktığınızda ya da egzersiz yaparken iPhone’unuzu geride bırakabilecek, Bluetooth kulaklıklarla da içeriği dinleyebileceksiniz.

Spotify eylül ayında bu yeni özelliği seçmece bir grup kullanıcı ile test etmeye başlamıştı. Şu an ise bütün dünyadaki kullanıcılar için hazır durumda.

Firma “Kullanıcıların Spotify’ı nerede ve ne zaman isterlerse kullanabilmelerini sağlayacak tecrübeler geliştirmeye odaklandık. Başlangıçta bir test döneminden sonra, Spotify’ı Apple Watch üzerinden dinleme özelliğini yürürlüğe sokuyoruz” açıklamasında bulundu.

Fakat şu anda şarkıları offline dinlemek için saatinize ne zaman indirebileceğiniz belli değil. Eğer saatiniz sadece wifi özellikliyse içeriğe ulaşmanın en ideal yolu offline olarak dinlemek.

Gelecek bu güncelleme server tarafında bir güncelleme olacağından, eğer henüz Apple Watch’unuzda gözükmediyse, bir kaç gün daha beklemeniz gerekebilir.

Kaynak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu