Haberler

Horizon Zero Dawn Playstation İçin Ücretsiz Oluyor

Horizon Zero Dawn, Sony’nin yeni etkinliği Play at Home kapsamında ücretsiz oluyor. Oyunu almak için PS Plus aboneliği de gerekmiyor.

Sony, Play at Home etkinliği kapsamında Horizon Zero Dawn ve 9 oyunu daha Playstation sahiplerine ücretsiz olarak dağıtacak. Etkinliğin amacı ise salgın döneminde sosyal mesafenin korunmasını teşvik etmek. Şirket, verilecek ücretsiz oyunlar için kullanıcılardan Playstation Plus aboneliği talep etmiyor. Yani Playstation’u olan herkese oyunlar ücretsiz olarak verilecek.

Listenin başında ise Horizon Zero Dawn bulunuyor. Frozen Wild genişlemesi ile birlikte verilecek oyunu 19 Nisan-14 Mayıs arasında ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyeblirsiniz. Playstation özel oyunu olan Horizon’u, eğer açık dünya oyunlarını seviyorsanız kütüphanenize eklemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca Playstation 5 etkinliğinde Horizon Forbidden West adlı devam oyununun duyurulduğunu da belirtelim. Bu açıdan bakıldığında seriye başlamak için iyi bir zaman olduğunu söyleyebiliriz.

Etkinlik kapsamında Sony tarafından sunulacak diğer oyunlar ise şu şekilde;

  • Abzu
  • Enter the Gungeon
  • Rez Infinite
  • Subnautica
  • The Wittness

Listede bazı VR oyunlarının da bulunduğunu söyleyelim. Bunlar Astro Bot Rescue Mission, Moos, Thumper ve Paper Beast olarak belirtilmiş.

Son olarak 31 Mart’a kadar Ratchet and Clank oyununu da ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğinizi belirtelim.

Son Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.