Haberler

Dijital Dönüşüm Stratejisi olarak “Bulutta Yönetilen Konteyner Mimarileri”

İşletmenizin karşılaştığı iş fırsatlarını en etkili şekilde değerlendirebilmek için bilişim altyapınızı çok daha çevik ve ölçeklenebilir bir hale getirmek mi istiyorsunuz? İş sürekliliğini sağlarken, bir yandan da operasyonel iş yüklerinizi azaltmanın yollarını mı arıyorsunuz? Konteyner tabanlı bulut servislerinin ölçeklenebilir yapısı ile uygulama modernizasyonu ve dijital transformasyon projelerinizde çok daha hızlı ve tasarruflu bir şekilde yol alabilirsiniz.

18 Mart 2021 Perşembe günü, saat 10.00’da gerçekleşecek webinarda GlassHouse ekibinden Kıdemli Çözüm Mimari Kerem Şuğle ve Bulut İş Birim Yöneticisi Gürcan Kelleci, GlassHouse Cloud ve Container as a Service hizmetlerinin işletmelere sunduğu avantajların yanında konteyner projeleriyle ilgili müşteri hikayeleri ve teknik deneyimlerini de paylaşacaklar. Lider Kubernetes orkestrasyon platformu Rancher’ın dünyadaki sayılı Platinum İş Ortakları arasında yer alan GlassHouse’un tecrübelerini aktaracağı bu etkinliğe kaydolmak için hemen tıklayın!

Webinara katılarak aşağıdaki konularda bilgi edinebilir ve canlı yayında sorularınıza yanıt alabilirsiniz:
•Rakamlarla Konteyner Mimarisi Projeleri
•Konteyner yönetiminde gereksinimler, kurulum ve yönetim süreçleri
•Rancher ile Kubernetes yönetim avantajları
•GlassHouse Container as a Service Hizmeti kapsamı

Kayıt

https://etkinlik.cozumpark.com/etkinlik/dijital-donusum-stratejisi-olarak-%E2%80%9Cbulutta-yonetilen-konteyner-mimarileri%E2%80%9D/2142

Canlı Yayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.