Haberler

Hibrit Yapılarda Uygulama Dağıtımı Yönetimi

Günümüzde bir ADC (Application Delivery Controller)’nin teknik özellikleri kadar önemli olan şey, günlük kullanımda sorun (ADC ve uygulama) tespiti ve çözümü, güvenlik ve görünürlük ile en kısa zamanda en doğru bilgilendirmenin yapılması, teknik yöneticilerin zamanını daha verimli kullanıp diğer önemli işlere daha fazla odaklanabilmesi, diğer projelerinin gecikmemesidir. ADM çözümünün konu hakkında gerçek hayatta nasıl yardımcı olabileceği ve diğer bir deyişle teknik yöneticilerinin hayatını nasıl kolaylaştırabileceğini anlatacağız.

Kayıt

Hibrit Yapılarda Uygulama Dağıtımı Yönetimi (cozumpark.com)

Canlı Yayın

Hakan Uzuner

2002 yılından beri aktif olarak bilişim sektöründe çalışmaktayım. Bu süreç içerisinde özellikle profesyonel olarak Microsoft teknolojileri üzerinde çalıştım. Profesyonel kariyerim içerisinde eğitmenlik, danışmanlık ve yöneticilik yaptım. Özellikle danışmanlık ve eğitmenlik tecrübelerimden kaynaklı pek çok farklı firmanın alt yapısının kurulum, yönetimi ve bakımında bulundum. Aynı zamanda ÇözümPark Bilişim Portalı nın Kurucusu olarak portal üzerinde aktif olarak rol almaktayım. Profesyonel kariyerime ITSTACK Bilgi Sistemlerinde Profesyonel Hizmetler Direktörü olarak devam etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.