Haberler

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye – Ödül Töreni(Online)

Deloitte Türkiye Teknoloji Fast 50 2020 Ödül Töreni
16 Şubat 2021 Salı 16:00 – 18:00

Bu yıl 15.sini düzenlediğimiz Deloitte Technology Fast 50 Türkiye Programı ile, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemeye devam ediyoruz. 

Facebook iş birliği ile gerçekleştirilen program kapsamında, bu yıl sıralamada yerini alan şirketler online ödül töreni ile açıklanacak. Bu özel günde, 2020 yılı programı kapsamında sıralamaya giren 50 firmanın yanı sıra, “Big Stars”, “Women in Tech” , “Cross-Border” ve “Runner Ups” ödülleri de sahiplerini bulacak.

Deloitte Türkiye Facebook ve Youtube kanallarından canlı olarak yayınlanacak olan Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye ödül töreninin moderasyonunu, Teknoloji ve Girişimcilik Yazarı Timur Sırt üstlenecek. Törende aynı zamanda; Yemeksepeti CPO’su Nedim Nahmias, Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) Başkanı Burhan Eliaçık, yatırımcı Arın Özkula ve Facebook Strateji ve Mobil Uygulamalar Grup Lideri Kaan Camgöz konuk konuşmacı olarak yer alacak.

Törenin Canlı yayın linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Canlı Yayın Facebook Linki: https://fb.me/e/1UyToDaEi
Canlı Yayın YouTube Linki : https://lnkd.in/dxvtYRX

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.