Haberler

Daha Önce Microsoft Sınav Deneyimi Yaşadınız Mı? Cevap Hayırsa! Buyur “Microsoft Exam Simulator” Hizmetinizde

BT Dünyasında bilgi ve tecrübenin önemi hiç kuşkusuz paha biçilmez ancak aynı zamanda bu bilgi ve tecrübeyi sertifikasyonlar ile taçlandırmak her zaman büyük bir artı. Özellikle BT Dünyasında saygınlık kazanmış olan Microsoft sertikasyonları çok kıymetli.

Sertifikasyon hazırlık süreçleri ve maliyetleri bir yana sınav sırasındaki piskoloji, sınavın sonucuna direk etki eden faktörlerin başında geliyor. Özellikle ilk kez sınav deneyimi yaşayacak kişiler neyle karşılacaklarını, sınava nasıl başlayacaklarını ve sınav boyu yaşacakları piskolojiyi daha önce deneyimlemedikleri için daha da zor olabiliyor Artık daha önce Microsoft sınav deneyimi yaşamamış adaylar için bir simülatör var. Microsoft gerçek sınav deneyimi ve sınav sırasında yaşayacağınz tüm duyguları bire bir yaşatan bir simülatör yayınladı. Sizde gerçek sınava girmeden önce bu simülatörü kullanarak sınav ortamını artık deneyimleyebilirsiniz.

Bu adresten ulaşabileceğiniz sınav simülatörüne gelin beraber yakında bakalım.

İlk olarak aşağıdaki ekran bizi karşılıyor. Şartları okuyor ve kabul ediyoruz.

Gireceğimiz sınav adı ve kodu, her şey bire bir aynı.

Sınava başlamak için hazırız.

Ve sınav başladı!

Her şey bire bir aynı, onlarca sınava girmiş biri olarak aynı duyguları ve hissiyatı bire bir yaşadım, gerçekten çok güzel ve faydalı olmuş. Herkese şimdiden gerçek sınavlarında başarılar dilerim.

Kaynak: techcommunity.microsoft.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.