Haberler

Dağıtılmış İş Gücü ve Hibrit Çalışma Çağında VMware Teknolojileri

Güvenliği Elden Bırakmadan Uzaktan Çalışmayı Sağlayın, Günümüzün Dağıtılmış İş Gücüne Uzaktan Çalışma Teknolojileri Sunun!

Çalışan uygulamaları ve verileri gittikçe artan bir oranda ofisin fiziksel sınırlarının dışına taşınıyor. Bu webinar’da, Workspace ONE, Horizon, SASE/SD-WAN ve Carbon Black gibi VMware uzaktan çalışma çözümlerinden yararlanarak, sıfır güven stratejisine geçişin nasıl basitleştirebileceği; günümüzün uzaktan çalışan iş gücünü desteklemek için gerekli olan mobil cihaz ve uç nokta güvenliği, sanal uygulamalar veya masaüstleri, sıfır güven güvenlik, SASE ve deneyim yönetimi gibi yeni gelişen teknolojileri içeren VMware’in entegre uzaktan çalışma çözümü Anywhere Workspace’ten yararlanarak bu yeni ve esnek iş gücü için nasıl olağanüstü çalışan deneyimleri sunabiliriz konularını hep birlikte inceleyeceğiz.

Kayıt

https://us02web.zoom.us/webinar/register/3216729033382/WN_SJToLLMVTGi_LmJBNqLCeg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

ÇözümPark Bilişim Portalı gönüllü bir organizasyon olup tek gelir kaynağı reklamlardır. Bu nedenle siteyi gezerken lütfen reklam engelleme eklentinizi kapatın veya Çözümpark web sitesi için izin tanımı yapın. Anlayışınız için teşekkürler.