Bildirimler
Hepsini Temizle

RSS
OZCAN ZIREK
(@OZCANZIREK)
Üye

Üye olduktan sonraki avatar değişimi ile ilgili tüm denemelerim nafile, sinir oldum be arkadaş. Ben neden avatarımı değiştiremiyorum lütfen HELP!

Kahrımdan oturup avatar filmini bir daha izledim, filmi izlerken çözümpark aklıma geldi ve oturup ağladım.

Alıntı
Gönderildi : 30/01/2013 22:36
Erkan BÜYÜKBAYRAKTAROĞLU
(@erkanbbayraktaroglu)
Üye

Merhaba;

İnternet Explorer tarayıcısı üzerinden güncelleme yapabilirsiniz. Google chrome gibi tarayıcılarda sorun olabiliyor. Aynı zamanda URL üzerinden avatar yüklemesi yapılamamaktadır, bilgisayarınızdan yükleme yapmalısınız.

Bilgilerinize

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/01/2013 22:41
OZCAN ZIREK
(@OZCANZIREK)
Üye

değişmiyor

CevapAlıntı
Gönderildi : 06/02/2013 20:55
Uğur BURMA
(@ugurburma)
Kıdemli Üye Forum Yöneticisi

Tekrar deneyin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/02/2013 00:40
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

Internet Explorer,Google Chrome,Firefox ile değiştiremedim başka bir sorun var sanırım :S

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/04/2013 03:37
Erkan BÜYÜKBAYRAKTAROĞLU
(@erkanbbayraktaroglu)
Üye

Merhaba;

Avatar kısmında resminizi gösterdikten sonra " Güncelleştir " butonuna tıklayıp daha sonra " Değişiklikleri kaydet " butonuna tıkladığınızda değişiklik olacaktır.

bilgilerinize.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/04/2013 11:30
Uğur BURMA
(@ugurburma)

[quote user="Samet YILMAZ"]Internet Explorer,Google Chrome,Firefox ile değiştiremedim başka bir sorun var sanırım :S[/quote]

tekrar deneyin 

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/04/2013 11:30
CozumPark
(@cozumpark)
Onursal Üye Yönetici

Teşekkürler yorumlarınız için ama yine yüklenmedi. Başarılı bir şekilde tamamlandı 10 dk sürebilir diyor ama herhangi bir değişiklik söz konusu değil.

Yükleyeceğiniz resim'in dosya adında herhangi bir bosluk olmaması gerekiyor ve 100x100px'e küçültüp yüklediğimde sorunsuz yüklendi. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar bu şekilde çözüme ulaşabilirler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/04/2013 15:43
Doğan TOPKAYA
(@dogantopkaya)
Üye

Samet bey defalardır uğraşıyorum bende. 100*100 bile yaptım ama olmadı gene ya:/ Sorun nedir acaba. Format ne olması gerekiyor farkeder mi? 

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/09/2013 16:08
Uğur BURMA
(@ugurburma)

Tekrar dener misin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/09/2013 16:15
Paylaş: