Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

2 gün önce duran video webcast silinmiş. nasıl bulabilirim

12 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
430 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

merhaba daha 2 -3 gün önce duran webcast videosu açılmıyor. Silindiyse yüklenme şansı varmı ya da nasıl ulaşabilirim bu video ya. yardımcı olursanız sevinirim.

Video linki;

http://www.cozumpark.com/blogs/videolar/archive/2010/01/31/video-active-directory-2003.aspx

İyi günler.

Gönderildi : 10/07/2012 01:45

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Bildirim yapıldı geri dönüş olacaktır.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 10/07/2012 12:07

(@Anonim)
Konu başlatıcı

hatta şu son 3-4 gündür bir çok video açılmıyor durumda. genelde son paylaşılanlar açılıyor. Bir sıkıntı var sanırım bir çok videoda. bilginize.

Gönderildi : 10/07/2012 12:34

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Sistemlerimizde bir güncelleme çalışması yapıldı. Çok sayıda link ve içerik olduğundan çokta nadir olmakla birlikte sorunlar yaşanabiliyor. Bunlar geri bildirimlerde düzeltiliyor.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 10/07/2012 12:47

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

DB seviyesinde bir güncelleme ile eski videoların yolunu değiştirdik, ancak yaptığımız testlerde bir sorun yaşamadık. Muhtemel siz cache den bu videoları çağırdığınız için veya içinde bulunduğunuz şirketin proxy sunucusu eski linklere gitmeye çalışıyordur.

cache i temizleyin ancak dediğim gibi bir proxy server kullanıyorsanız onunda cache inin temizlenmesi gerekli, sonucu bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 10/07/2012 12:52

(@SavasKAPLAN)
Gönderiler: 244
Reputable Member

o1sistemci Bey kardesim.

Sitedeki videolarin büyük bir kismi, özellikle eski videolar cozumpark.com üzerinde host ediliyor. Domain bir kaç gündür down durumda oldugu için videolar açilmiyor. Yakinda düzelir diye umuyorum.

http://www.cozumpark.com/video_bolumu/ üzerindeki(yeni yüklenmis) videolarda bi sikinti yok, orda takilabilirsin 😉

Yok ben illa o videoyu izliycem dersen Erdem Hoca'nin Win Server 2003 videosuna  http://vimeo.com/13534600  linkinden ulasabilirsin. Iyi çalismalar. 

Gönderildi : 10/07/2012 17:36

(@Anonim)
Konu başlatıcı

server üzerinden dns clear cache yaptım ama işe yaramadı. evdeki pcdede açılmıyordu zaten. sanırım Savaş arkadaşın dediği durum söz konusu. çünkü uyarılarda sistempazar.com sunucusunun geç tepki verdiği uyarısı geliyodu. ilginiz için tşkler.. savaş kardeşim video linki için ayrıca tşkler çok işime yarıcak 😉

Gönderildi : 10/07/2012 18:15

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Arkadaslar sorun çözülmüstür, bir tablo daha varmis cozumpark yazan 🙂 onuda degistirdik su anda tüm videolar çalisiyor.

Bilginize

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/07/2012 12:20

(@Anonim)
Konu başlatıcı

Arkadaslar sorun çözülmüstür, bir tablo daha varmis cozumpark yazan 🙂 onuda degistirdik su anda tüm videolar çalisiyor.

Bilginize

Evet Hakan hocam çalisiyor simdi, ilginiz için tesekkürler. Sistem dünyasi sizinle gurur duyuyor 🙂

Gönderildi : 16/07/2012 11:35

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Veriyorsunuz gazı şişiyorum balon gibi patlayacağım kafa üstü çakılacağım 🙂

Gönderildi : 16/07/2012 17:24

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

konu dagiliyor ama

ben cakildim tatilde kafa üstü  havuza hocam hic tavsiye etmem 🙂 

Gönderildi : 19/07/2012 14:00

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

konu dagiliyor ama

ben cakildim tatilde kafa üstü  havuza hocam hic tavsiye etmem 🙂 

hehe iyimiş 🙂 geçmiş olsun

Gönderildi : 19/07/2012 14:42

Paylaş: