Forum

Hangi dilde yazildi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hangi dilde yazildigini tespit etmek ve paket icerigine mudahale

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
505 Görüntüleme
(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar şu an piyasada kullanılan paket yazılımların PSP, Windows XP, Micro yada Microsoft office gibi. Bu yazılımların hangi programlama dilinde yazıldığını nasıl öğrenebilirim ?  Edit kısmına ( yani programın yazılı olduğu metin kısmına) nasıl girerim ? Bu kısımlara ekleme yapabilir miyim?     Bu konuda yardımcı olacak, arkadaşların yanıtını bekliyorum.

teşekkürler

Gönderildi : 02/02/2009 21:06

(@BAHADIRSAVACI)
Gönderiler: 149
Estimable Member

Merhabalar

Yapmak istediğiniz işlem ile ilgili detaylı bilgi verebilirseniz yardımlar daha kısa zamanda size ulaşır.

Burada belirtmek isterim bu tarz istekler etik olmadığı için detaylı bilgi vermenizi tavsiye ediyorum. Bildiğiniz gibi Microsoft ürünleri açık kaynaklı kod değildirler.

Sonuçta burada verilecek olan bilgiler kötü amaçlı olarak başkaları tarafından kullanılabilir.

Saygılar....

Gönderildi : 02/02/2009 22:13

(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member
Konu başlatıcı

Öncelikle teşekkür ediyorum Bahadır arkadaşım. Benim soruyu sorma amacım Paint Shop Pro yazılımında yeni bir özellik ekleyip ekleyemeyeceğimi öğrenmekti. Bu programın edit kısmına girip,  tasarladığım bir takım düşüncelerin olabilirliğini görmek yada olmayacağını görmek istiyorum. yardımcı olursan sevinirim teşekkürler.  

Gönderildi : 02/02/2009 23:17

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

üretici firmalar zannedersem böyle bir duruma izin vermeyeceklerdir.

çünkü almış olduğunuz ürünler open source değil. yani bir openbsd, linux türevleri gibi bir yazılım değil o ürünler.

kolay gelsin

Gönderildi : 03/02/2009 19:05

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba Sn. Sahinbey,

Lütfen forum kurallarımızı okuyunuz ve konu başlığınızı forum kurallarımızı uygun olarak açınız. Bu işlem hem sizin daha hızlı yanıt almanıza hemde aynı sorun ve sorularla karşılaşan arkadaşlara yardımcı olmanızı sağlayacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gönderildi : 05/02/2009 04:16

Paylaş: