Forum

Wordpress ile Hangi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Wordpress ile Hangi Forum Sistemi Entegreli?

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
912 Görüntüleme
(@kadiryapar)
Gönderiler: 88
Ekip Üyesi
Konu başlatıcı

Wordpressle ilgili hangi forum sistemi entegreli? Smf denedim olmadı. Phpbb ile entegre tam olmuyor hali hazırdaki mod ve pluginlerle. Bildiğiniz uyguladınız bbpress dışında var mı forum sistemi entegresi kolay. Benim için sadece kullanıcı entegrasyonu önemli. Şifreleme mekanizmaları biliniyor şifreler geriye dönük çözülemesede ilk girişte iki tarafada kayıt edilebilir. Bunun olmasına rağmen neden entegrasyon olmuyor?

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/05/2016 14:34

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Merhaba,

http://simple-press.com/

https://wordpress.org/plugins/forum-server/

Gibi Wordpress için forum eklentiler var bu eklentiler ile wordpress kullanırken forumda yapabilirsiniz. 

Bahsetmiş olduğunuz mybb vbuletin tarzı yazılımlar kendi veritabanı sistemini kullanan forum portallarıdır bunları belki bazı yerlerde wordpress veritabanı ile entegre etmiş olabilirler araştırmak lazım bunu. 

Kolay gelsin.

www.okanozbey.com

Gönderildi : 25/05/2016 14:17

(@tahakivancirak)
Gönderiler: 33
Eminent Member

Smf için smfblog yada wordpress için simple press gibi modifikasyonlar varken birbirinden tamamen farklı cms leri entegre ile uğraşmak çok mantıklı gelmiyor.

Gönderildi : 26/05/2016 19:39

(@kadiryapar)
Gönderiler: 88
Ekip Üyesi
Konu başlatıcı

Wordpressin sistemleri forum sistemlerinin yaptıklarını yapmama pek müsaade etmiyor görsel olarak yetersiz kalıyor. Bu yüzden istiyorum öyle yapmak.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/05/2016 10:17

Paylaş: