Forum

Web login page ile ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Web login page ile ftp

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
744 Görüntüleme
(@HalilTekin)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar 

Şirket içinde bir ftp server kurmak istiyorum.Ancak bazı konularda çok bilgiye sahip değilim. Araştırmalarıma göre istediğim düzende bir yapı bulamadım. Sizlerin tecrübeleri ile destek olacağınızı umuyorum

Web login ile giriş yapabileceğim ve sonrasında klasör yapısında görebileceğim bir yazılım var mı?

örnek olarak;

ftp login

Login olduktan sonra klasik ftp klasör görünümde devam edebilir mi? 

Örnek olarak;

ftp

Browser'a  örnek olarak sadece depo yazmaları ile ftp login page'a yönlendirmesini nasıl sağlarım.

Hazır sistemler varmı bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.Herkese İyi çalışmalar

Gönderildi : 23/05/2016 13:18

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

http://www.net2ftp.com/

bunu kullanabilirsiniz ftp sunucunuz için

Gönderildi : 23/05/2016 13:36

(@HalilTekin)
Active Member
Konu başlatıcı

Vasfi Bey cevabınız için teşekkürler. Ancak screenshootlarından anladığım kadarı ile klasör görseli yok. Titan ftp buldum ancak onunda fiyatları muhteşem

Gönderildi : 23/05/2016 14:06

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Filezilla kullanırsanız hem ücretsiz hemde bir çok isteği karşılamakta.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 23/05/2016 17:23

(@HalilTekin)
Active Member
Konu başlatıcı

Yorumlarınız için teşekkürler. Titan Ftp Server tam istediğimi karşılıyor dün itibari ile kurup test ettim. İhtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim 

Gönderildi : 24/05/2016 16:51

Paylaş: