Forum

CRRedist*msi hatası...

Bildirimler
Hepsini Temizle

CRRedist*msi hatası (asp.net Crystal Report Hatası)

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
818 Görüntüleme
(@mehmetugur)
Gönderiler: 267
Reputable Member
Konu başlatıcı

asp.net Web Form da Crystal Reportviewer'ın olduğu sayfada hata alıyorum. Sizce çözümü ne olabilir? (Sayfa localde çalışıyor natro nun sunucusuna attığım da resimdeki hatayı veriyor, Natro dirması ile irtabata geçtim sunucuda CR Runtime kurulu olduğunu belirttiler.)

Sırasıyla Uyguladığım yöntemler:

• Crystal repor RunTime 64 bit pc kurup C:\Program Files (x86)\SAP BusinessObjects dosyaların içinde CRRedist dll i aradım fakat bulamadım.
  • Solutionu Any CPU dan x64 de daha sonra x86 ya çektim. Publish edip yayınladım fakat yine olmadı

Gönderildi : 20/01/2016 18:55

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

Bu sizin halledebileceğiniz seviyede bir durum değil Natronun halletmesi lazım sunucu level erişiminiz varmı?

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 21/01/2016 02:37

(@mehmetugur)
Gönderiler: 267
Reputable Member
Konu başlatıcı

Bu sizin halledebileceğiniz seviyede bir durum değil Natronun halletmesi lazım sunucu level erişiminiz varmı?

Natro ya durumu belirttim. Onlarda "sitenizde crystalreportviewers13 kullanıyorsunuz. Server üzerinde crystalreport kurulu fakat reportviewers13 kurulu değildi." cevabını verdiler. 

Firmayı açık sözlülüğünden dolayı yazılı olarak tebrik ettim. Bakalım cevaplarını bekliyorum, sorun halen devam ediyor

Gönderildi : 21/01/2016 22:47

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

inşallah çözersiniz bu arada Crystal Report SAP Bussiness object ollmuş olması lazım sizden lisans taleb etmiyorlarmı  merak ettim 🙂

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 22/01/2016 01:38

Paylaş: