Forum

Visual Studio 2013 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Visual Studio 2013 de Choose Items gelmiyor

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
673 Görüntüleme
(@mehmetugur)
Gönderiler: 267
Reputable Member
Konu başlatıcı

Visual Studio 2013 de Toolbox'a araç eklemek için Add Tab => Choose Items diyorum, sol alt köşede "Loading 'Choose Toolbox Items ' dialog " yazıyor fakat dll leri yüklediğimiz ekran gelmiyor.

Sizce çözüm ne olabilir ?

Gönderildi : 25/09/2015 18:04

(@eravse)
Gönderiler: 1753
Üye

DLL daha onceden baska bır vs versıyonunda regıster edıldımı ? eger edılmedı ıse DLL ın gercekten tool box olarak yazıldıgından emınmısınız normalde eger tool box seklınde yazılmadı ıse bu kısma yuklenmesı yapılamaz.

saygılar

ProfectSoft Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri
LogPusher & Bifyou E-Commerce System
www.profectsoft.com

Gönderildi : 27/09/2015 18:10

(@mehmetugur)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Hocam dll in başka bir versiyona kayıt edilip edilmediğini şuan işletim sistemi algılamaz çünkü add tab deyip tab adı veriyorum örneğin "DenemeTab" bu tab ın içindeyken sağ tuş choose item diyorum dll lerin yükleme ekranı malesef gelmiyor.

Gönderildi : 28/09/2015 12:49

(@eravse)
Üye

o pencere gelmıyor ıse ısletım sıstemı yada VS ıle alakalı cıddı bır sorun vardır 

bu arada eger makınada code rush yuklu ıse devexpresın onu kaldırıp ta denermısınız code rush bazı durumlarda crash edebılıyor bu ekranı dıger bır secenek Start->Run->devenv /safemode dıyerek calıstırmak bakın bakalım bu zamanda bır hata mesajı alıyormusunuz ? 

saygılar

www.profectsoft.com

Gönderildi : 29/09/2015 02:48

(@mehmetugur)
Reputable Member
Konu başlatıcı

o pencere gelmıyor ıse ısletım sıstemı yada VS ıle alakalı cıddı bır sorun vardır 

bu arada eger makınada code rush yuklu ıse devexpresın onu kaldırıp ta denermısınız code rush bazı durumlarda crash edebılıyor bu ekranı dıger bır secenek Start->Run->devenv /safemode dıyerek calıstırmak bakın bakalım bu zamanda bır hata mesajı alıyormusunuz ? 

saygılar

Sistemde DevExp. kurulu değil. Yabancı kaynak vs. bütün formları araştırmam sonucu yöntemleri denedim olmamıştı.

Her ne kadar onaylamadığım bir yöntem olsada yorgan yakıp windowsu yeniden kurdum şuan sorun çözüldü.

Gönderildi : 30/09/2015 17:53

(@eravse)
Üye

Temiz çözüm 🙂 saygılar

www.profectsoft.com

Gönderildi : 02/10/2015 20:35

Paylaş: