Forum

Crystal Report İle ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Crystal Report İle Nebim Perakende Fatura Dizaynı

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
679 Görüntüleme
(@burakersonmez)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Nebimin kendi perakende satış fatura dizayn formu var fakat ben birkaç ilave değişiklik yapmak istiyorum. 

Örnek fatura üzerinde ödeme türü veya kodu çıksın istiyorum. Ama sanırım aynı tablo altında değil çünkü raporun dizayn edildiği tabloda (vwParekendeFatura) bulamadım. Datada views diye bir kümenin altında (vwParekendeOdeme) tabloda aradığım değerler var bir şekilde dizayna ekliyorum fakat önizlemede hiç birşey görünmüyor. yani eski dizaynda olan bilgilerde yok.

Aynı şekilde yine  satıcı adı vwParekendeFatura içerisinde var fakat ben satıcı kodu gelsin istiyorum.

Veya vwParekendeFatura içerisinde adres telefon vs bilgileri var ben cep telefonu gelsin istiyorum

ama ne yazıkki bunlar yok başka bir views dosyalarından bulup bir şekilde eklemem lazım. 

Bu iki veya daha fazla views içindeki bilgileri tek fatura dizaynında göstermemin bir yolu varmı ?

Gönderildi : 20/08/2013 12:58

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

ERP - MRP Sorularını almıyoruz, bu bölümü kapattık. Bu nedenle postunuzu kilitliyorum.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/08/2013 13:51

Paylaş: