Forum

c# da formdaki se&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

c# da formdaki seçili bilgileri başka forma aktarma

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
458 Görüntüleme
(@omerkiziltas)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

Öncelikle Herkeze selamlar dünde buna benzer bir sorun için konu açmıştım da buseferki sorum biraz daha farklı olacak ama proje olarak aynı proje

şimdi Lİnq kullanıyorum ve c#2012 kullanıyorum ve biraz acemiyim programlama konusunda:) bunu öncelikle belirtim

bir barkod depo kayıt programı tasarladım ürünleri ana depoma girişini yapıyorum kaydediyorum aynı datagrid kullanıdıgım için sube1 in deposunda ürünün barkodunu okuttugum zaman aynı ürün cıkıyor fakat ben söyle birşey istiyorum anadepodan ürün kaydını yapacam fakat benim yaptıgım ürün kaydını sube1 in deposunda gözükmicek ancak ben anadepodan sube1 e o ürünün çıkışını yaparsam o şekilde gözükmesini istiyorum bunun için nasıl bir yol izlerim  suanda formların hepsini hazırladım herşeyi yerleştirdim ama bunu yapamadım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşk ederim

Gönderildi : 20/11/2012 18:09

(@GokhanDOGAN)
Gönderiler: 780
Prominent Member

Selam

UrunHareket tablon varsa buna Nereden - Nereye' gibi bi iki alan ekleyip

ürün hareketlerinin hangi depo'dan hangisine doğru olduğunu belirleyebilirsin.

Buna görede depo'lar arası filtreleme yapıp hareketin hangi depo'lar üzerinde yapıldığına göre ilgili bi fitre yazabilirsin. Örn merkez depo'üzerindeki giden gelen hareketleri alırsın.

(Where FromWarehouse ='Merkez' or ToWarehouse='Merkez') 

Gönderildi : 22/11/2012 03:40

(@omerkiziltas)
Gönderiler: 25
Eminent Member
Konu başlatıcı

gökhan bey yorumunuz için teşekkür ederim ben ürünlerin çıkacagı depolara birer id verdim ve ürn çıkışı yaparken çıkışı yapmak istediğim depo nun id sine yaptırdım sorun çözüldü su anda sorun yaşadıgım 2 konu var adet olarak çıkış yapmak ve barkod okuma kodlarında sorun benim elimde tek bir barkod okuma kodu var oda ean13 olan onun dışında bildiğin kod varsa paylaşırsan çok sewinirim 

Gönderildi : 25/11/2012 21:23

Paylaş: