Forum

Visual Studio 2010 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Visual Studio 2010 ve Just-In-Time Debugger Problem

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
3,266 Görüntüleme
(@HakanUSTUN)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

konuyu ddoğruyeremi açıyorum onuda bilemedim ama ekteki resimdeki
hatayı aliyorum bazen visual studio 2010 açık değilkende veriyor bu
hatayı nasil önlerim VS nin ayarlarından kaldırdım (Just in time Debugger ) yinede bu mesaj
geliyor

Gönderildi : 28/05/2010 02:14

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

• Visual studio'yu açın.

• Tools / Options a girerek, sol taraftan Debugging i tıklayın ve altından Just-In-time a tıklayın, sağ tarafta Managed, Native ve Script ‘teki tikleri kaldırın.

• En sonunda da regedit’e girin, şu 2 dosyayı silin.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework\DbgManag edDebugger

veya

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\.NETFramework\DbgManagedDebugger

versiyondan dolayı farklılık göstersede genelde dosyalar regedit de bu adreslemelerde bulunurlar.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 29/05/2010 19:38

(@EmreTuntas)
Gönderiler: 9
Active Member

Visual Studio kurulu değil ama yinede aynı hatayı veriyor.

Ben sistemi update yaptıktan sonra aynı hatayı aldım. Daha sonradan NetFramework 4 tekrardan yükledim sonra ie8 sildim ve yeniden update yaptım hiçbir sorun kalmadı.

Bilginize

Gönderildi : 19/08/2010 16:41

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Bilgi için teşekkürler.

Gönderildi : 26/08/2010 17:50

(@muhammetmaboc)
Gönderiler: 39
Trusted Member

Merhaba,

• Visual studio'yu açın.
  • Tools / Options a girerek, sol taraftan Debugging i tıklayın ve altından Just-In-time a tıklayın, sağ tarafta Managed, Native ve Script ‘teki tikleri kaldırın.
  • En sonunda da regedit’e girin, şu 2 dosyayı silin.
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework\DbgManag edDebugger

veya

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug\Debugger
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\.NETFramework\DbgManagedDebugger

versiyondan dolayı farklılık göstersede genelde dosyalar regedit de bu adreslemelerde bulunurlar.

Keyifli çalışmalar.

merhabalar

aynı hatayı bende serverda alıyorum mikro çalıştıramıyorum hata veriyor visual studio kurulu felan degil nasıl düzelcem yardımcı olurmusunuz  

Gönderildi : 11/01/2014 18:56

(@kenanilgun)
Gönderiler: 544
Üye

Merhaba,

Emre Tuntaş'ın yazısını kontrol eder misiniz? 

Gönderildi : 12/01/2014 19:37

Paylaş: