Forum

ms iletişim hattı

Bildirimler
Hepsini Temizle

ms iletişim hattı

8 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
534 Görüntüleme
(@yasaryilmazer)
Gönderiler: 193
Reputable Member
Konu başlatıcı

Selam arkadaşlar,

Geçen hafta microsoft iletişim hattından aradığını söyleyen bir bayan aradı. Ve 2-3 soru sordu. Dışarıya yazılım satıyor musunuz, dışarıdan ayrıca hizmet alıyor musunuz gibi. 3-4 gün tekrar yine aynı bu sorular için aradılar. Microsoft böyle birşey yapar mı sizleri de arayan oldu mu? tutup da 2-3 soru için niye arasın. Bir firki olan var mıdır? 

Gönderildi : 27/02/2008 13:17

(@MuratAFSAR)
Gönderiler: 16
Active Member

Bana biraz ilginç geldi ancak sen Microsoft' u arayıp böyle bir uygulamanız var mı diye sorabilirsin emin olmak için en azından karşı tarafa bilgi vermek zorunda hissetmezsin kendini.

Gönderildi : 27/02/2008 14:17

(@EmreDevran)
Gönderiler: 22
Eminent Member

selam, bizim sirketi arayan olmadi arasira ariyorlar ama uretim programi ile ilgili.

Gönderildi : 27/02/2008 14:20

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

bir hizmet aldı isen veya bir call number açtırdı isen bunu kapanmasından sonra aralar ama durduk yere sanmıyorum . 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/02/2008 16:10

(@yasaryilmazer)
Gönderiler: 193
Reputable Member
Konu başlatıcı

Alt firma için lisanslamayla ilgili bir kaç soru sormuştum önceleri.Ondan sonra da hollanda dan microsoft temsilcisi yiz diyen birileri yine aradı. inanın öyle soru sordularki ben ancak 30 una cevap verebildim. nasıl bir stratejiyse. Bu aramayı daha önceden ben arayıp kayıt oluşturduğum için aramışlar hemen ardından. Bu bahsettiğim konuda hiç aramama rağmen durduk yere aradılar. Nasıl bir iletişim hattıysa sadece 2 soru sordular okadar.

Gönderildi : 27/02/2008 16:22

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Merhabalar,

Evet Hollandadan arıyorlar, doğrudur.

Gönderildi : 27/02/2008 16:25

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba Yaşar bey ... Bizim şirketide aradılar bu konular için. Ancak şöyle bir uygulama yaptırtabilirsiniz. Arayan kişinin size elektronik posta atmasını rica edin ve bilgi güvenliğinden ötürü böyle bir uygulamanız olduğunu söyleyin memnuniyetli kabul edeceklerdir.

Saygılar 

Gönderildi : 27/02/2008 20:33

(@ismailcelikbas)
Gönderiler: 315
Reputable Member

ariyorlar yasar bey dikkat et yozgata bile dadandi microsoft sizin oralarda hayli hayli olur.

demekki kucuk baliklar bitti simdi büyüklerde.

Gönderildi : 28/02/2008 01:29

Paylaş: