Forum

Visual C#.NET / Zir...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Visual C#.NET / Zirvedeki Beyinler 2 kitab hk yorum

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
438 Görüntüleme
(@ugurpek)
Gönderiler: 272
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhabalar

Visual C#.NET / Zirvedeki Beyinler 2 kitabını alıyorumda bilgisi olan veya fikir paylaşmak isteyen arkadaşlar varsa çok sevinirim 🙂

syg

Gönderildi : 20/08/2009 05:08

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

isim olarak değilde şu şekilde bir önerim olacak kitapları web'den almıyacaksanız eğer içeriğine bir göz atmanızı tavsiye edeceğim .

Her yazarım anlatım dili aynı olmuyor 😉

Gönderildi : 20/08/2009 19:02

(@ugurpek)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Uğur hocam valla dediğiniz gibi doğru ama maalesef internetten verdiğim için siparişi ancak internetteki yorumları ve kendi arkaşlarımın yorumlarını dikkate aldım ama yinede sizlere danışmak istedim  belki kitab hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa diye

saygılarımla

Gönderildi : 20/08/2009 22:29

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Evet yine bir bilgi daha vereyim  C# derneği var mecidiyeköy'de netten araştır orayı ordakiler bu işin piri 😉

Gönderildi : 22/08/2009 19:04

(@ugurpek)
Reputable Member
Konu başlatıcı

uğur hocam ilginiz için çok teşekkür ediyorum ben araştırmalara başlıyım:)

syg

Gönderildi : 22/08/2009 23:50

(@teknik-mesut)
Gönderiler: 119
Estimable Member

Merhaba bende Zirvedeki Beyinler c# kitabı var. Gayet güzel konulara girmiş fakat konulara girerken verdiği örnekler konusunda sorun var.Sanki siz o konuyu daha önceden biliyormuşsunuz tekrar ediyormuşsunuz gibi bir örneklendirme sorunu var.Fakat ben örneklerini  hemen yazarım, denerim, test ederim diyorsanız ya da ben zaten biliyorum ama elimin altında bulunsun unuttuğum yerde iş yapmalı diyorsanız bence mükemmel.

Kitapta en sevdiğim şey bir projeye yönelik alanlara da değinmesi.

Tavsiye ederim ama C#.Net temel bir şekilde biliyorsan.Yoksa bir işine yaramaz        

Gönderildi : 22/10/2009 02:22

Paylaş: