Forum

office 2007 geç...

Bildirimler
Hepsini Temizle

office 2007 geçerli kullanıcı icin yüklenmemiş

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
465 Görüntüleme
(@yasaryilmazer)
Gönderiler: 193
Reputable Member
Konu başlatıcı

Selamlar herkese,

Vista kurulu olan bir bilgisayara Office 2007 kurdum. herşey normal açmak istediğim zaman office kendini onarıyor sonra geçerli kullanıcı için yüklenmemiş lütfen kuru çalıştırın gibi hata mesajı veriyor kaldırdım kurdum onardım hiç bir olumlu cevap alamadım. Ayrıca geriye dönüş yapmak istedim o da hata verdi. bir fikri olan var mı? Teşekkürler.

Gönderildi : 11/04/2008 11:54

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Merhaba;

Başka bir cd ile deneme şansınız varmı ?

Cd cizik yada cdrom tam anlamıyla okuyamadığı için bazı dosyaları bozuk yada eksik yükleme sonucunda olabiliyor böyle sorunlar..

Gönderildi : 11/04/2008 12:01

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Merhaba.

Benzer bir durum, office2003 + user yetkili hesaplarda da vardı. (kurulum farklı ve yetkili bir hesapla yapıldığı taktirde)

Administrator hesabını enable yapıp run as ile deneyebilirsin. Aklıma ilk gelen bu

Gönderildi : 11/04/2008 12:01

(@yasaryilmazer)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Tek bir hesap varmış onla kurulumu yaptı biraz kullandı ama sonra bu duruma geldi. elimde de bir çok yere kurduğum dosya var. yani dosyalar bozuk olması zor ihtimal. Administrator hesabıyla denemedim bir de o şekilde deniyeyim. umarım bu yöntem işe yarar, paylaşırım birazdan.

Gönderildi : 11/04/2008 12:16

(@muratguclu)
Gönderiler: 1164
Noble Member

Serhat hocama katılıyorum. izinlerle alakalıdır. Kurulan programlar, kullanıcının full yetki izinleri ile gelmiyor. Klasöre kullanıcı için yetki full vermeyi de denermisin

Gönderildi : 11/04/2008 12:41

(@yasaryilmazer)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Yok malesef klasörlere de tam yetki verdim ama yapamadım sorun hala devam ediyor. Bu vistanın sorunları olmasa iş yapamıyacaz heralde 🙂

Gönderildi : 11/04/2008 17:25

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Kurulum bittiğinde geçici dosyaları siliyor mu?

Gönderildi : 11/04/2008 17:35

Paylaş: