Forum

Yönetici Yetkileri ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Yönetici Yetkileri Hakkında

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
524 Görüntüleme
(@eneskadirakcay)
Gönderiler: 10
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Domain üzerinde bir kullanıcımı policy üzerinden tüm cihazlara local yönetici olarak ayarladım. Program yükleme sırasında çoğu cihazda sorun çıkmazken birkaç cihazda kullanıcı bilgilerini girdiğimde "istenen işlem için yükseltme gerekmektedir" hatasını vermektedir. Sorunun çözümü konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Saygılarımla, iyi çalışmalar.

Gönderildi : 25/05/2022 11:42

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4298
Co-Helper

Kontrol ettiniz mi o cihazlarda local admin uygulanmış mı. Ek olarak o cihaz folderlarında local admin için sınırlama uygulanmış olabilir.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/05/2022 16:42

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Gönderen: @eneskadirakcay

Merhaba,

Domain üzerinde bir kullanıcımı policy üzerinden tüm cihazlara local yönetici olarak ayarladım. Program yükleme sırasında çoğu cihazda sorun çıkmazken birkaç cihazda kullanıcı bilgilerini girdiğimde "istenen işlem için yükseltme gerekmektedir" hatasını vermektedir. Sorunun çözümü konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Saygılarımla, iyi çalışmalar.

İbrahim beyin yazdıklarına ek olarak

Bu hatayı aldıgınız bilgisayarlar ile hata almadıgınız bir bilgisayrdaki UAC ayarlarını karşılaştırabilirmisiniz

iyi çalışmalar

Gönderildi : 26/05/2022 09:43

Paylaş: