Forum

Birden fazla adc ha...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Birden fazla adc hakkında

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
620 Görüntüleme
(@mulayimgokmen)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Selamlar Kolay gelsin 

1 tane dc var çalışan . onun yanında adc 'm var oda çalışan bir tane daha adc kurdum dışarda fiziksel olarak aynı interneti kullanıyorlar . Dc deki netlogon ile sysvol dosyaları en son kurdugum adc de gözükmüyor sebebi nedir ? Yardımlarınızı rica ediyorum 

Gönderildi : 12/05/2020 11:12

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Log'ları, repadmin ve dcdiag çıktılarını kontrol edin. Bunlarla ilgili konular mevcut forumda.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/05/2020 14:58

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Daha önce defalarca konuşuldu bu konu

https://www.google.com/search?source=hp&ei=SQq7XvzgM8WIac6_mcgD&q=sysvol+ve+netlogon+payla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1+gelmiyor++site%3Acozumpark.com&oq=sysvol+ve+netlogon+payla%C5%9F%C4%B1m%C4%B1+gelmiyor++site%3Acozumpark.com&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQA1C5RFi0ZGDvZWgBcAB4AIAB4AGIAbISkgEGNi4xMy4xmAEAoAECoAEBqgEHZ3dzLXdperABAA&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwi8qfWNmK_pAhVFRBoKHc5fBjkQ4dUDCAc&uact=5

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/05/2020 23:33

Paylaş: