Forum

Server Kontorlü...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server Kontorlü

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
425 Görüntüleme
(@seyitkara)
Gönderiler: 27
Eminent Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba, server 2003 üzerine , İsa Server , Domain, Dhcp , ve plesk kurulu bir sistemim var, sistemi kurdum fakat sistem yapılandırılmasın da eksiklerim varmı, bunları radmin server la bağlanıp kontrol edecek , bu işten anlayan tecrübeli bir arkadaş arıyorum..

Bu konuda yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

[email protected] mail adresim 

umarım yanlış bir istekte bulunmadım , kusurumu bağışlayın... 

Gönderildi : 28/03/2009 03:48

(@mustafakilic)
Gönderiler: 773
Prominent Member

Merhaba Seyit Bey,

Öncelikle yaşadığınız sorunları bize yazarsanız yani sisteminizin tamdetayını verirseniz daha faydalı olabiliriz. Şunu da söylemeden geçmeyeyim, DC üzerine ISA server kurmak önerilen birşey değildir. Yapmak istediğiniz tam olarak nedir?

Gönderildi : 28/03/2009 13:28

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Seyit Bey Merhaba;

Öncelikle belirtmek isterim ki kesinlikle ticari bir oluşum değiliz. Portalda sorulan sorulara cevap veren yönetici yada üye arkadaşlarımızın hepsi gönüllü insanlar. Forum da sorulan sorula gelen cevaplar ile geniş bir knowledge database mizin var. Ama sizin isteginiz bu yapıyı sarsacak bir istek oldugu için şiddetle karşı çıkıyoruz.

Soracagınız sorulara arkadaşlarımız ellerinden geldigince içtenlikle yardımcı olacaklarından şüphem yoktur.

İyi günler dilerim...

Gönderildi : 28/03/2009 15:11

(@seyitkara)
Gönderiler: 27
Eminent Member
Konu başlatıcı

teşekkürler arkadaşlar, buradaki herkesin gönüllü olduğunu ve birbirine şüphesiz yardım ettiğini biliyorum ve bunu hep desteklemişimdir.

Benimki sadece bir genel kontrol amaçlı gözden kaçırdığım bir durum, söz konusumu , onun çin yazmıştım.. Yanlış bir şey yapmak istemedim, yanlışım varsa herkezden özür dilerim.. Aklıma takılan soru olursa tabiki yine sizlere ihtiyaç duyacağım şuan bir problemim yok....

Herkese İyi çalışmalar.. 

Gönderildi : 29/03/2009 04:41

Paylaş: