Forum

Ufak Bir Soru

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ufak Bir Soru

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
459 Görüntüleme
(@RedSystem)
Gönderiler: 28
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merabalar ;

Öncelikle Forum ve Bilgiler Çok Güzel..

Windows Server 2003 Sbs TR var.. Terminal Server Lisansı 5 adet kendı uzerınde geldi.

5 adet magazaya bunları kullanmak ıstıyorum nebim winner programı kullanılıyor magazalarımızda..

ama benım ıstegım magazalar sadece nebim winner programı ve Outlook Express kullansın ıstıyorum baska hiç birsey kullanmalarını ıstemıyorum. işi aslı bu konudada cok iyi değilim konuları arastırdım ama benım bu soyledıgım seyle alakalı birsey goremedim veya benım konuya vakıf olmamamdan kaynaklanan bir problemde olabilir bu. sayet oyleyse herkezden ozurdiliyorum bu konuyu bir daha acdıgım ıcın.

Active Directory den bir kullanıcının ozellıklerınden  ortam sekmesınden " Programı Başlatırken - Program Açıldığında Aşağıdaki Programı Başlat Seçeneğini Seçtim

Program Dosyası Adı : NebimSatisOnline4.exe

Başlama Yeri : C:\Program Files\Nebim Winner

Dediğimde İstediğime Ulaşıyor; Direk Program Çalışıyor.. Ve Ben Bunun Yanında Outlook Express kullanılmasınıda ıstıyorum bu konu hakkında yardımlarınızı beklıyorum hersey ıcın sımdıden teşekkur ederım...

Gönderildi : 27/03/2009 17:29

(@eroldursun)
Gönderiler: 2170
Famed Member

sbs 2003 üzerinde 2 kişiden fazla remote  bağlanılamaz[:(]

+console olursa 3 üste çıkamaz

desing gereği microsoft bunu 2003sbs de kaldırmıştır.

Gönderildi : 27/03/2009 17:37

(@RedSystem)
Eminent Member
Konu başlatıcı

ama araştırmada? denıldıgı kadarıyla 75 kısıye kadar kısıtlanmıs oldugu soylenmısdı? o yuzden bu lısansı almısdım?

yanı aldıgım 5 call lisansıda mı yalan oldu veya soyle soylım? ben anlamadım daha kaba tarifle anlatırsan sana zahmet

Gönderildi : 27/03/2009 17:40

(@RedSystem)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Sanırım Kımse Yardımcı Olmayacak

Gönderildi : 27/03/2009 17:47

(@serhatakinci)
Gönderiler: 4117
Famed Member

Merhaba.

Öncelikle forum kurallarını okumalısınız ve konu başlığını uygun şekilde düzenlemelisiniz. Daha sonra yanıt alabilirsiniz.

Gönderildi : 27/03/2009 18:43

Paylaş: