Forum

excel hata!!!

Bildirimler
Hepsini Temizle

excel hata!!!

6 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
517 Görüntüleme
(@doganuzun)
Gönderiler: 147
Estimable Member
Konu başlatıcı

Ağda paylaşımda bir excel dosyası var açmaya kalkıştığımızda dosya şifrelenmiş veya salt okunur olabilir diyor ve açmıyor.Dosyanın bulunduğu makinede açmayı deniyorum yine aynı böle bişe başına gelen varmı bana yardım edin bu dosya çok önemli lütfen:(

Gönderildi : 02/04/2008 00:27

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Merhaba;

Öncelikle post açarken konu başlılarına biraz daha dikkat etmemizde fayda var..

Mevcut Excell dosyasının özelliklerine baktığınızda salt okunur işaretlimi işaretliyse işareti kaldırıp öyle denermisiniz

Gönderildi : 02/04/2008 00:52

(@rafets-ayata)
Gönderiler: 3820
Üye

Merhaba,

Eğer yukarıdaki çözüm yolu işinizi görmez ise "unlocker1.8.3.exe" programını indirip sisteminize kurun daha sonra mevcut dosya üzerindeki kilidi kaldırın ve test edin.

Geri bildirimi bekliyoruz.

Gönderildi : 02/04/2008 01:56

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Ağda paylaşımda bir excel dosyası var açmaya kalkıştığımızda dosya şifrelenmiş veya salt okunur olabilir diyor ve açmıyor.Dosyanın bulunduğu makinede açmayı deniyorum yine aynı böle bişe başına gelen varmı bana yardım edin bu dosya çok önemli lütfen:(

Merhaba 

Excel dosyasını masaüstüne kopyalayın daha sonra office 2003 ise araçlar-->çalışma kitabını paylaştır yapın aynı anda birden fazla kullanıcının erişmesini sağla gibi bir seçenek var onu seçin kaydedip kapatın kaydettiğiniz dosyayı salt okunur olarak açılan dosya ile değiştirin.

Sorununuz o anda başka bir kişi  excel dosyasını kullanılıyorsa  salt okunur olarak açılır.Siz birden fazla kişinin erişmesini sağlarsanız salt okunur olarak açılmaz aynı anda istediğiniz kadar kullanıcı kullanabilir.
Kolay gelsin.

Gönderildi : 02/04/2008 11:58

(@anonim)
Gönderiler: 1779
Famed Member

HDD de Sorun Olabilir.Dosya Bad sectorune denk gelmiş olabilir

Gönderildi : 02/04/2008 12:27

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

Birden fazla kisi kullanıyor ise ve sağlıklı olmayan bir ortamda share edilmiş ise dosya userlardan birinde Askıda kalmış olabilir. Dosyayı kullanabilecek tüm userlarin bilgisayarlarini restart etmelerini isteyin.

Gönderildi : 02/04/2008 15:12

Paylaş: