Forum

Paylaşım verme

Bildirimler
Hepsini Temizle

Paylaşım verme

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
461 Görüntüleme
(@volkantipi-2)
Gönderiler: 376
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba, belki basit bir durum ama sormak istiyorum. Ortak diye bir klasör var diyelim, bunun içinde de pazarlama, finansman vs. klasörleri var. Ben şöyle birşey yapmak istiyorum. İlk önce Ortak klasöre everyone ve okuma yetkisi işe herkese açıyorum. Bundan sonrası için güvenlikden yetkiler oluşturucam. Mesela, pazarlama klasörünü sadece pazarlama grubu "security şeklinde gruplar açtım ve o gruba ait çalışanları ekledim" ve müdürler görsün. Finansman hiç giremesin. Fakat şöyle yapmak istiyorum engellemeyi, tüm kullanıcıların olduğu bir security grup var. Tüm kullanıcıları ekleyip sadece girmesi gerekenlere izin vermek istiyorum. Yani 10-15 tane grubu tek tek deny yapmak istemiyorum. İnşallah anlatabilmişimdir.

Gönderildi : 19/02/2009 19:30

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Domain ortamı mevcut değil mi ?

Gönderildi : 19/02/2009 19:37

(@volkantipi-2)
Gönderiler: 376
Honorable Member
Konu başlatıcı

Mevcut evet.

Gönderildi : 19/02/2009 19:42

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Analadığım kadarıyla izin verirken bir grup içerisinde yer alan bazı kullanıcılara belirli izinleri vermek istiyorsunuz.Böyle bir işlem yapamıyoruz.Kullanıcı veya grup bazlı ekleyip yine deny vermeniz gerekmektedir.

Gönderildi : 19/02/2009 20:05

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Serhad Hocama Ek olarak Her Departmana sadece kendi klasörünü Map ederseniz. Diğer Departmandaki kullanıcılar Kendi dosyaları dısındakileri göremezler.

Gönderildi : 19/02/2009 20:09

Paylaş: