Forum

Wsus Windows 10 170...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Wsus Windows 10 1709 Update Hatası

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
455 Görüntüleme
(@suleymanozyurt)
Gönderiler: 96
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkdaşlar,

firmamızda kurulu olan WSUS sunucumuzda tüm updaleri indirdik ve güncellemelere başladık. tabi deneme yüklemeleri 🙂

karşımıza gelen sorun Client'lar tüm update'leri yapmasına rağmen Wsus sunucuda tüm update'ler client'te yüklü gösteriyor.

fakat client'lerde aldığımız hata aşağıdaki gibidir.

konuyla iligli yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

wsus your device is at risk because it's out of date and missing important security and quality updates. let's get you back on track so windows can run more securely. select this button to get going:

Gönderildi : 03/10/2018 13:54

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Mevcut işletim sistemlerine yama yüklenememiş, bunun için muhtemel istemcilerinizin yama durumları çok iyi değil, yani bu wsus değil istemci sorunu tek tek makineleri kontrol edin eğer ortak bir sorun var ise örnek imaj, tarih saat ayarı vb kolay çözülür ama hepsinin derdi ayrı ise biraz uğraşmanız gerekli.

Özetle WSUS yamayı yollamış ama siz elle bile başlatsanız biliyorsunuz bazen windows update yama geçisini yapamaz, loglardan hata kodunu google üzerinden aratarak çözüm önerilerini inceleyebilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/10/2018 03:24

Paylaş: