Forum

windows server 2008...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows server 2008 enterprise

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
495 Görüntüleme
(@alpercaneri)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba şirketimize windows server 2008 r2 enterprise kurdum. sql server management studio bu sürüme yükleniyormu yükleniyor ise yükleme linki verip adım adım söler misiniz lütfen

Gönderildi : 01/10/2018 20:56

(@alpercaneri)
Estimable Member
Konu başlatıcı

windows server 2008 r2 enterprise sql indirme linkinide vereblir misiniz acaba

Gönderildi : 02/10/2018 12:42

(@alpercaneri)
Estimable Member
Konu başlatıcı

SQL versiyonunıuz nedir

Management studio artık ücretsiz, aşağıdaki linktten indirebilirsiniz Install a tıkladığınız otomatik olarak kuruluyor

https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=2014662  

Hocam kurdum ama SQL Server Management Studio açılırken kullanıcı adı bölümünden tam olarak giriş yapamadım.pcnin kullanıcı adı şifre ile giremedim. sadece verdiğiniz linki kurduğum için mi oldu bu.ondan önce kurmam gereken neler var
Şimdi bunu sorma amacım sedna programını kurulacak buraya sql aylarını yapmak istiyorum sırası ile anlatır iseniz çok iyi olur

Gönderildi : 02/10/2018 19:06

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Siz bu makinada sql olduğuna emin misiniz?

SQL kurulumu? Kurulu ise versiyon nedir?

Normalde sql kurulu ise servisler kısmında SQL'e ait servisler görülür. Kurulum yapan kişi hangi modda kurmuş bu önemli. Buna göre erişim parameterlerini girebilirsiniz.

Bu makina üzerinde yine oturum açan kullanıcı ile kurulmuş ise özel bir ayar yapılmamış ise localhost yazarak parola girmeden oturum açmanıoz gerekir.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 02/10/2018 19:38

Paylaş: