Forum

RemoteAPP Configura...

Bildirimler
Hepsini Temizle

RemoteAPP Configuration

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
607 Görüntüleme
(@ibrahimayhan)
Gönderiler: 493
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ÇözümPark ve Ekibi,
RemoteAPP Yapısını İlk Olarak Kullanım Sağlayacağım ve Test İşlemlerini Uygulamaktayım,
Domain Ortamına Bağlı Windows Server 2012 R2 Üzerinde Remote APP Kurulumunu Standart Olarak Kullanıcı Oturum Bazlı Olarak Kurulumu Sağlanmıştır,
İstemci Üzerinden xx.xx.xx.xx/rdweb Adresi Üzerine Domain User Bilgileri İle Giriş Sağladığımda Paylaşımda Bulunduğum Uygulamaya Ait .rdp Dosyasını Çalıştırdığımda Bir Hiç Bağlantı vs Olmamaktadır,

Koleksiyon Oluşturma İşleminde Aşağıdaki Gibi Uyarı Vermekteydi,
" AuthenticateUsingNLA : Failed : UserAuthenticationRequired özelliği Grup İlkesi ayarları kullanılarak yapılandırıldı. Bu özelliği yapılandırmak için Grup İlkesi Yönetim Konsolu'nu kullanın. "

GPO Üzerinden " Ağ Düzeyi Kimlik Doğrulaması kullanarak uzak bağlantılar için kullanıcı kimlik doğrulaması iste " Devre Dışı Bırakarak Test Yaptığımda Yineden Bağlantı Sağlanmamaktadır.

Burada Nasıl Bir İşlem ve Ön Hazırlık Gerekmektedir ?
Sizlerden Bilgi Beklemekteyim, İyi Çalışmalar...

[url= https://i.hizliresim.com/k65yj9.jp g" target="_blank">https://i.hizliresim.com/k65yj9.jp g"/> [/img][/url]

Gönderildi : 27/09/2018 15:21

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33006
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Kurulumları hangi makaleyi kullanarak yaptınız? Yani tam olarak neler yaptığınızı görmemiz lazım.

İşletim sistemi Türkçe mi?

Tam aldığınız hatanın ekran görüntüsü nedir?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 01/10/2018 01:03

Paylaş: