Forum

tasmngr.exe bulunam...

Bildirimler
Hepsini Temizle

tasmngr.exe bulunamıyor hatası

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,293 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

bazu bilgisayar ve bazı serverlarda taskmanager girmek istediğimfe aşağıdaki hatayı veriyor. daha önce başıma gelmiş bir program indirmiştim ve bir şeyler, silmiştim registed düzelmişti ama şimdi bulamadım. internette baktım bulamadım acaba bu nedir ve çözümü tam nedir

Gönderildi : 11/01/2017 11:48

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32996
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

exe yerinde duruyor mu baktınız mı?

Ahmet bey genel olarak sorularınızı inceliyorum hep aynı tarz oluyor, yani pek efor sarf etmeden buaya yapıştırıyorsunuz hemen. Diyin ki bu hatayı aldım, örnek baktım exe nin yerine yok, başka bir makineden kopyaladım yapıştırım olmadı bu sefer bu hatayı verdi, yani bu şekilde soru sormanız çok doğru değil bence.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/01/2017 01:57

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

Hakan hocanın yorumuna katılmakla birlikte, farklı postlarınız için, benzer yorumlarda  bulunmuştum.

sorununuz için, aşağıdaki register kaydını silip, sistemi yeniden başlatarak, tekrar deneyebilirsiniz.

öncesinde ilgili satır için yedek almanızı tavsiye ederim.

hkey_local_machine\software\microsoft\windows nt\currentversion\image file execution options\taskmgr.exe

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/01/2017 03:09

Paylaş: