Forum

MSI Uzantılı Dosya ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

MSI Uzantılı Dosya Paylaşım Siteleri Hakkında

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
570 Görüntüleme
(@BirkanURLU)
Gönderiler: 327
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

GPO Software İnstallation ile yalnızca .msi uzantılı dosyalar yüklenebiliyor bildiğiniz gibi. Bu konuda sizlerin de kullandığı önerebileceğiniz bilinen, popüler uygulamaların msi hallerini paylaşan bir site var mı?

Not: exe to msi uygulamalarını çok sağlıklı bulmuyorum. Kimi zaman hatalar oluşabiliyor.

Gönderildi : 03/05/2016 13:50

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

En sağlıklısı üreticiden istemek, böyle bir siteden indireceğiniz msi dosyalarına güvenemezsiniz, yani bu talep bence çok doğru değil IT güvenliği açısından. Kurumsal bir ürün ise zaten vardır, yok ise zaten buna çok gelen bir ürün değildir.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 05/05/2016 18:08

(@BirkanURLU)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

En sağlıklısı üreticiden istemek, böyle bir siteden indireceğiniz msi dosyalarına güvenemezsiniz, yani bu talep bence çok doğru değil IT güvenliği açısından. Kurumsal bir ürün ise zaten vardır, yok ise zaten buna çok gelen bir ürün değildir.

Hocam kastettiğim sık güncelleme alan Adobe Reader, Flash Player, Java, Firefox gibi uygulamalar. Ben de güvenilir bulmadığım için kendi bulduğum siteleri ve dosyaları kullanmıyorum. Fakat belki güven duyulan bir dağıtıcı vardır IT sektöründe benim bilmediğim diye sormak istedim.

Gönderildi : 06/05/2016 10:52

(@resulsoydas)
Gönderiler: 1627
Noble Member

Adobe için Flash Player indirirken IT yöneticisi veya OEM misiniz? linki var. Oraya bir bakın.

Gönderildi : 06/05/2016 11:18

(@BirkanURLU)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Adobe için Flash Player indirirken IT yöneticisi veya OEM misiniz? linki var. Oraya bir bakın.

Teşekkür ederim. Bunu daha önce farketmemiştim deneyeceğim.

Gönderildi : 06/05/2016 14:12

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32985
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Hocam kastettiğim sık güncelleme alan Adobe Reader, Flash Player, Java, Firefox gibi uygulamalar. Ben de güvenilir bulmadığım için kendi bulduğum siteleri ve dosyaları kullanmıyorum. Fakat belki güven duyulan bir dağıtıcı vardır IT sektöründe benim bilmediğim diye sormak istedim.

Anladım, benim bildiğim pek yok 🙁

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/05/2016 00:12

Paylaş: