Forum

Server 2008 Localho...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2008 Localhost Kullanımı

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
543 Görüntüleme
(@neciparmagan)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Merhaba,

Evde sabit daima açık olarak kullandığım diğer bilgisayarıma server 2008 R2 SP1 X64 TR kurulumu yaptım ve diğer iki bilgisayardaki dosyalarımıda bu server üzerine taşıyarak verilerimin hepsini tek bi yerde topladım. fakat yapmak istediğim bir şey daha var bu bilgisayar üzerine active directory kurarak diğer bilgisayarlarımıda bu server üzerinden çalıştırmak istiyorum fakat kurulum hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığım için yapamadım konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Ayrıca VPN serverda kurulumu yaparak ev dışından da vpn sayesınde bu bilgisayar üzerinde oturum acabilirmiyim yine.

Teşekkürler.

Gönderildi : 13/03/2016 03:14

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Portal üzerinde makaleler kısmında sonsuz kaynaklar var. ayrıca tv.cozumpark.com adresinden videolarla duruma hakim olabilirsiniz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 14/03/2016 02:01

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Selamlar,

AD kurarak diğer makineyi domaine ye yapıp kullanabilirsiniz.Vpn yaparakta ulaşabilirsiniz. 

Kolay gelsin

Gönderildi : 29/03/2016 15:29

Paylaş: