Forum

wındows 2008 kullan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

wındows 2008 kullanıcı adı ve sıfre ıstıyor

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
420 Görüntüleme
(@bulentsoydas)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

wındows 2008 kullanıcı adı ve sıfre ıstıyor

kurulum esnasında gırmedıgım halde gırıs ıcın sıfre ıstıyor,ne yapılması gerek acaba arkadaslar

saygılarımla

Gönderildi : 09/11/2015 03:10

(@BugraAydogan)
Gönderiler: 18
Eminent Member

Eğer kurulumu yeni tamamladıysanız sizden şifre oluşturmanızı ister. Kullanıcı adı ve şifre sormaz.

Gönderildi : 09/11/2015 12:45

(@cemkilic)
Gönderiler: 396
Reputable Member

actıve dırectory kullanarak yenı bır kullanıcı ad sıfre ataya bılırsiniz iyi calısmalar

Gönderildi : 09/11/2015 12:52

(@bulentsoydas)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Eğer kurulumu yeni tamamladıysanız sizden şifre oluşturmanızı ister. Kullanıcı adı ve şifre sormaz.

2008i localde kurulum yaptım,malesef kurulum sıfresı degıl bu,kurulum bıttıkten sonra ıstıyor

Gönderildi : 09/11/2015 16:19

(@BugraAydogan)
Gönderiler: 18
Eminent Member

Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Kurulum bittikten sonra "The user's password must be changed before logging on the first time" şeklinde bir uyarı çıkar. Buna OK dedikten sonra sizden kompleks bir şifre oluşturmanızı ister. 

Gönderildi : 09/11/2015 16:59

(@bulentsoydas)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz?

Kurulum bittikten sonra "The user's password must be changed before logging on the first time" şeklinde bir uyarı çıkar. Buna OK dedikten sonra sizden kompleks bir şifre oluşturmanızı ister. 

LOCALDE oldugu ıcın ekran goruntusu alamıyorum ama kullanıcı adı ve sıfre ıstıyor,

kurulum bıttıkten sonra,ctrl delete ıle ekran kılıdını actım ve karsıma user name ve password secenkelerı cıktı malesef

Gönderildi : 09/11/2015 18:41

Paylaş: