Forum

scsm 2012 ayarları

Bildirimler
Hepsini Temizle

scsm 2012 ayarları

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
431 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Aşağıdaki resimdede görüldüğü gibi makalede geçen kısmı göremedim acaba nerede

Aşağıdaki update distribution point seçeneğini kaldırıyorum çünkü o kısmı ayrıca işleyeceğiz.

Gönderildi : 13/07/2015 21:12

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba Adil Bey,

Sordugunuz sorulari inceledigim zaman SCCM gibi bir ürünü forumdan adim adim kurmak, kullanmak gibi bir niyetinizin oldugunu görüyorum, yanlis anlamayin ama SCCM gibi bir ürünü bu sekilde her karsiniza çikan hatada foruma sorarak ögrenmeniz ne yazik ki pek mümkün degil. Türkiye de ve Dünya da forum mantigi genel olarak temel bir bilgiye sahip oldugunuz konularda tartisma veya ek bilgi ögrenme içindir, siz bildiginiz çok ciddi bir ürünü forumdan adim adim ögrenmeye çalisiyorsunuz.

Size tavsiyem bu konuda egitim almanizdir. Örnegin bu konuda yakin tarihte ITSTACK üzerinde bir egitim var ( simdi bu cevabi okuyanlar reklam yapiyor gibi algilayacak beni ama ne yapalim herkesin ikna etmek mümkün degil, ama emin olun bu isin dogrusu egitim almak ve üstüne uzman kisilerden takildiginiz yerde destek ile ilerlemektir.

8-9 Agustos hafta sonu

http://www.ITSTACK.com.tr/Egitimler/67/planning-deploying-and-administering-system-center-2012-configuration-manager  

.. 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/07/2015 19:23

Paylaş: