Forum

Sistem Odası iç...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sistem Odası için Sıcaklık kontrol ünitesi

15 Yazılar
9 Üyeler
0 Likes
840 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Server forumu olduğu için sistem odası ile ilgili soruyu burada sormayı uygun buldum. Eğer yanlış bir yerdeyse portal yöneticleri tarafından yeri değiştirilebilinir.

Sistem odasında ısı değerleri belli seviyenin üzerine çıktığında yada soğutma sistemi durduğunda haber verecek bir sistem kullnaan varsa varsa ürün bilgilerini ve linklerini verebilirmisiniz?

Teşekkürler saygılarımla..

Gönderildi : 19/03/2008 13:22

(@ONURK)
Gönderiler: 3
Active Member

kamil abi böyle bir ürün için bizim irtibata geçebilirsiniz ünal bey (beraber çalıştığımız programcı arkadaş) cep telefonuna bile mesaj attırabiliriz diyor abi  iyi çalışmalar 🙂

[email protected]

Gönderildi : 19/03/2008 13:49

(@ONURK)
Gönderiler: 3
Active Member

KANDİLİMİZİ DE  CÜMLETEN KUTLUYORUM form  biraz Aile toplantısı gibi oldu ama abi 🙂

Gönderildi : 19/03/2008 13:54

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204

Merhaba;

Burası bir paylaşım portalı ve insanların birbirlerine yardımcı olması ne güzel.

Ama sizden ricam makaryal link göküman şu şudur bu budur gibi bilgileri buraya verin ki sizden sonra bu tarz istek talepler gene arayışlarda bulunmadan postunuzu okuyarak bilgi sahibi olsun.

İyi günler...

Gönderildi : 19/03/2008 13:57

(@cozumpark)
Konu başlatıcı

Onur bey çok teşekkür ederim size mail atacağım. Eser bey haklı. Pek çok soruyu burada sormamın sebebi benden sonra bu tür sorunlarla karşılaşanlara verilen cevaplar kaynak teşkil etsin. Bu sebeple ayrıntılı cevaplarınızı buraya yazarsanız resim döküman vs gibi bilgileride yine buraya koyalım ki bizden sonrakilere bir yol haritası çıakrmış olalım.

Selamlar.

Gönderildi : 19/03/2008 14:04

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

Burada yapılan en ufak bilgi paylaşımının amacı bile yardımcı olmakdır.

Bizim kullandığımız detect ve sensor sistemi system sensor tarafından yapıldı. Iceride birde tüp var ve gaz ile söndürme sistemi yapabiliyor.

Google dan systemsensor diye aratabilirsen bulabilirsin.

Gönderildi : 19/03/2008 15:26

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32998

Onur beyde bir cevap versin değil mi [:D]

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 19/03/2008 23:40

(@cozumpark)
Konu başlatıcı

Versin tabiiki hakanım [:)]

Gönderildi : 20/03/2008 13:17

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Yargısız infazz [:D]

Gönderildi : 20/03/2008 13:21

(@ibrahimkalayci)
Gönderiler: 219
Reputable Member

bencede buraya yazsanız daha iyi olurdu en azından mail atmadan bilgimiz olurdu . .
infazda hakılısınız

Gönderildi : 21/03/2008 20:10

(@CihanOZTURK)
Gönderiler: 86
Estimable Member

Netbotz da kullanılabilir.Kamera + Nem Sensörü + Isı sensörü + Mesaj atma özellikleri var

Gönderildi : 23/03/2008 00:05

(@onurboztepe)
Gönderiler: 41
Eminent Member

Merhabalar

Arkadaşlar ben daha önceki çalıştığım yerde ip tabanli ısı ve nem sensörleri vardı ve arkadaşların dediği gibi GSM e bile mesaj atabiliyordu

şu anda aklıma gelen hangi firmadan ve kimden alındığı http://www.pcfiyat.com iletişim adresinden Murat Yücel bey görüşüp hakkında bilgi alabileceğinizi düşünüyorum.Ben kendim en kısa zamanda görüşüp ürünü tanıtmaktan ziyade teknik bilgisini sizlerle paylaşmaya çalışacağım ki herkez faydalansın.

Not.:Amacım ürün satışı sağlamak değildir.Link ve isimide Kamil Onat beyin çabucak bilgi almasını sağlamaktır.Bende arayıp konuşacağım ve bilgi isteyeceğim.(İsterseniz adımı verebilirsiniz.) Herkese başarılar.

Gönderildi : 24/03/2008 11:45

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Onur bey ben niyetinizi biliyorum biz sadece biraz aramızda şakalaştık umarım yanlış anlamamışsınızdır.

iyi çalışmalar.

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/03/2008 02:21

(@onurboztepe)
Gönderiler: 41
Eminent Member

[:D] Valla Hakan Hocam açıkcası çekinerek yazmıştım .Ama beni böyle aydınlatmanıza çok sevindim.

Bende araştırdım biraz şimdilik ulaştığım bilgileri vereyim size. http://www.operatif.com/tr/watchdog-1.html bura ile bu ürünler için hiç çalışmadım ama tanıyorum firmayı linkte ürünlerin teknik özellikleri ve hakkında bilgi alabilirsiniz. Ama yüksek önemle yukarıda yazımda Murat YÜCEL beyle niyeti olan arkadaşların görüşmelerini tavsiye ederim daha önce çok iyi iş çıkarmışlar. Kendisiyle görüştüm bana bilgi akışını sağlayacaklarını söylediler bende burada paylaşacağım. Teşekkürler İyi çalışmalar ve herkese başarılar.

Gönderildi : 25/03/2008 12:46

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Evet bazı konuları açıklamakta fayda olduğunu bir kez daha gördük

emeğinize ve elinize sağlık .

Gönderildi : 26/03/2008 04:02

Paylaş: