Forum

Remote Destop Kaldı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Remote Destop Kaldıgı Yerden işi devam etmek

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
481 Görüntüleme
(@omercarnacar)
Gönderiler: 86
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

2012 WİN SERVER Kullanıyoruz.Administrator olarak giriş yapıp işlemlerimi yapıp bir düzeye geldikden sonra arada bir sorun çıkıyor.yada başka bir pc den baglanınca tüm çalışmalarımız kayboluyor bunun bir çözümü hakkında yardım bekliyorum..

WİNDOWS SERVER 2012  kaldıgım yerden baska pc olsa daha sql kaldgım yerden yada açık klasör vss  aynı kalmasını Devam edibilmek iştiyorum.. 

şimdiden tşkler. 

Gönderildi : 28/03/2015 13:50

(@murattunalioglu)
Gönderiler: 218
Estimable Member

Merhaba ;

Bahsettiğiniz durum zaten gerçekleşmesi gerekir ama kaldığınız yerden devam etmek için farklı bilgisayarda olsa aynı kullanıcı bağlanmanız gerekmektedir siz aynı kullanıcı ile bağlanıyormusunuz peki 

Gönderildi : 29/03/2015 21:15

(@omercarnacar)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Bazen devam ediyor ama  1 saat gibi bir zmaandan sonra ekran sıfırlanıyor yeniden giriş yapılıyor hazır sql server komutları vss açık alanların hepsi kapanıyor..

Gönderildi : 29/03/2015 21:58

(@murattunalioglu)
Gönderiler: 218
Estimable Member

uzun süre bağlı kaldığınızda oturum kendiliğinden sonlanıyor mu yoksa siz mi çıkış yapıyorsunuz

Gönderildi : 29/03/2015 22:02

(@omercarnacar)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Kendi sonlanıyor..Uyku Moduna geçmemesi için ayarları yaptım ama  sorun halen devam ediyor..

Gönderildi : 30/03/2015 00:07

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Merhaba,

Lütfen linki inceleyiniz.

https://technet.microsoft.com/en-us/library/cc754272.aspx?f=255&MSPPError=-2147217396 

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/03/2015 15:07

Paylaş: