Forum

client cancelled in...

Bildirimler
Hepsini Temizle

client cancelled installation event 11729

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
353 Görüntüleme
(@KadirSagoglu)
Gönderiler: 11
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Terminal sunucularımızın üzerinde çalışan bir erp programımız var.İlk defa erp programının kısayoluna tıkladığımızda ufak bir kurulum yapıp devam ediyordu. Şimdi client cancelled installation hatası alıyoruz. Eventa baktığımda aşağıdaki hatalatı gördüm.

Event 11729

Product: Navision Axapta Client -- Configuration failed

Event 1035

Windows Installer reconfigured the product. Product Name: Navision Axapta Client. Product Version: 3.0.0.0. Product Language: 1033. Manufacturer: Navision a/s. Reconfiguration success or error status: 1602

Araştırdım ve birkaç şey denedim ama çözülmedi. Her yeni profil oluşturduğumda bu hata çıkıyor. Nasıl çözebilirim?

Gönderildi : 19/01/2015 18:58

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Terminal sunucularımızın üzerinde çalışan bir erp programımız var.İlk defa erp programının kısayoluna tıkladığımızda ufak bir kurulum yapıp devam ediyordu. Şimdi client cancelled installation hatası alıyoruz. Eventa baktığımda aşağıdaki hatalatı gördüm.

Event 11729

Product: Navision Axapta Client -- Configuration failed

Event 1035

Windows Installer reconfigured the product. Product Name: Navision Axapta Client. Product Version: 3.0.0.0. Product Language: 1033. Manufacturer: Navision a/s. Reconfiguration success or error status: 1602

Araştırdım ve birkaç şey denedim ama çözülmedi. Her yeni profil oluşturduğumda bu hata çıkıyor. Nasıl çözebilirim?

Selamalr,

REgional settingsten olabilir. ENG yapıp deneyin.

Kolay gelsin. 

Gönderildi : 25/01/2015 02:00

Paylaş: