Forum

gpo sorunu..! acil ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

gpo sorunu..! acil yardım...

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
423 Görüntüleme
(@suleymanozyurt)
Gönderiler: 96
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkdaşlar

ben sistemimde gpo larda herhangi bir değişilik yaptığımda nedne bilmiyorum ama aşağıdaki hataları clientlerde alıyorum. artık gpoları değiştirmeye korkar oldum. sorun ne olabilir acaba ve çözüm önerilerinizi bekliyorum. teşekkürler.

gpo sorun 

Gönderildi : 04/11/2014 11:39

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

sysvol ve netlogon kladörlerine erişim durumunuz nedir acaba? yetkisel bir sorun gibi duruyor.

Gönderildi : 04/11/2014 19:25

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Hocamında berlittiği gibi \\domaincontroller adı şekline ulşamayı deneyin bakalım. Karşınıza sysvol ve netlogon klasörleri çıkıyor mu? Sysvol içinde policies klasörüne erişmeniz gerekli, eğer erişemiyorsanız tekrar yapılandırmalısınız. Durumu yazarsaznı devam edelim.

Gönderildi : 10/11/2014 17:42

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Merhaba,

Lütfen forum kurallarınız okuyunuz.

7. Gönderdiğiniz iletilerdeki başlıklar sorunları ifade edecek şekilde yazılmalıdır. Aksine  "çok acil, help, yardım, lütfen acil yardım vb.." başlıkları olan iletileri mümkün olduğunca kullanmayınız. Yine başlıklarda tamamı büyük harflerden oluşan sorular sormayınız. Kullandığınız takdirde, mesajınız uyarı yapılmadan silinebilir.

http://www.cozumpark.com/forums/post/650.aspx

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 10/11/2014 20:10

Paylaş: