Forum

Server 2008 r2 Stan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2008 r2 Standart, Paylaşım İzinlerini Toplu Görebilmek Mümkün mü ?

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
328 Görüntüleme
(@ihsanyuksel)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

s.a. arkadaşlar..

İçerisinde Departmanların Bulunduğu ve Paylaşımda Olan Bir Ana Klasörümüz Var ve İçerisindeki Klasörlere Departmanlara Göre AD Kullanıcılarına Sadece Okuma veya Okuma / Yazma Şeklinde Yetkilendirme Yapılarak İzinleri Verilmiş Durumda.. Benim İsteğim, Bu AnaKlasörün İçerisinde Bulunan Tüm Klasörlerde Hangi Kullanıcının Hangi Klasörde Ne Yetkisi Var Görmek İstiyorum.. Klasörler Kalabalık Olduğundan Tek Tek Özelliklerden Bakmak Baya Zahmetli.. Daha Basit bir Yöntem Varmıdır.. ?Paylaşımları Rapor Şeklinde Alabileceğim ?

Şimdiden Teşekkürler..

Gönderildi : 27/03/2014 19:38

(@guneyoktayli)
Gönderiler: 227
Reputable Member

s.a. arkadaşlar..

İçerisinde Departmanların Bulunduğu ve Paylaşımda Olan Bir Ana Klasörümüz Var ve İçerisindeki Klasörlere Departmanlara Göre AD Kullanıcılarına Sadece Okuma veya Okuma / Yazma Şeklinde Yetkilendirme Yapılarak İzinleri Verilmiş Durumda.. Benim İsteğim, Bu AnaKlasörün İçerisinde Bulunan Tüm Klasörlerde Hangi Kullanıcının Hangi Klasörde Ne Yetkisi Var Görmek İstiyorum.. Klasörler Kalabalık Olduğundan Tek Tek Özelliklerden Bakmak Baya Zahmetli.. Daha Basit bir Yöntem Varmıdır.. ?Paylaşımları Rapor Şeklinde Alabileceğim ?

Şimdiden Teşekkürler..

Aleykümselam, aşağıdaki link işinizi görecektir umarım. 

http://www.cozumpark.com/forums/thread/250312.aspx 

Gönderildi : 27/03/2014 19:53

(@ihsanyuksel)
Active Member
Konu başlatıcı

İlginiz için Teşekkürler.. İnceliyorum.. Umarım İşimi Görür..

Gönderildi : 27/03/2014 20:23

(@ihsanyuksel)
Active Member
Konu başlatıcı

Program Malesef işimi görmedi çünkü tek tek bütün dosyaları inceliyor.. Klasörle Sınırlı Değil Maalesef Çok Detaylı..

Aslında en azından AD deki her hangi bir kullanıcının hangi klasörlere hangi yetkilerle erişebildiginide görebilsem.. en azından kullanıcılra tek tek bakabilirim..

Gönderildi : 27/03/2014 20:35

Paylaş: