Forum

Server 2003 masa...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2003 masaüstü ile ilgili problem

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
460 Görüntüleme
(@suleymanplatin)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar benim int cafem var burdada server 2003 kurulu bugün akşam fark ettiğim bir problem için sizden yardım istiyorum.Server da film,müzik,dizi paylaşımı yapıyorum ayrıca paylaşım adı altında bir tane klasörüm var oda her masada kısayolu olan ve müşterilerin içine kendileri için yedekledikleri ufak tefek ve çokta önemli olmayan bilgileri var.Akşam müşterimin bir tanesi paylaşıma bağlanamadığını ama müziklere filmlere ve dizilere bağlandığını söyledi bende kendi masamdan baktım paylaşım ve diğer film müzik vb bağlanıyorum açılıyor sonre hem uzak masaüstü hem normal şekilde servere bağlanıp baktım.Şifre ekranı normal açılıyor şifreyi giriyorum masaüstüne geldiğinde ekran siyah sağ alt tarafta geri dönüşüm kutusu var sade alt tarafta görev çubuğunda sadece başlatın simgesi sağ alt tarafta ise programlarım simgeleri var.Geri dönüşümü açıyorum ama ekran hala siyah anladığım kadarıyla beyaz olan her yer siyaha dönüşmüş bu konuda yardımcı olursanız sevinirim format atmak istemiyorum bütün masalara tek tek uğraşmam gerekecek o yüzden çabuk olabilecek bi çözüm varsa onu yapmak isterim. 

Gönderildi : 11/03/2014 01:42

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Yardımcı olmaya çalışalım ama sorun nedir onu anlayamadık.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/03/2014 11:51

(@suleymanplatin)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

resim eklemek istedim ama sanırım resim ekleyemiyoruz o zaman daha net anlaşalacak.

Gönderildi : 11/03/2014 23:19

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Bence daha sade ve anlaşılır bir dil ile anlatmayı deneyin, illa ki resim eklemek istiyorsanız bir resim ekleme sitesine yükleyin resmi ve linkini paylaşın.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 12/03/2014 13:32

Paylaş: