Forum

Proxy Server Kullan...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Proxy Server Kullanıcıları

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
548 Görüntüleme
(@serdarkocabacak)
Gönderiler: 10
Eminent Member
Konu başlatıcı

Proxy server a bağlı birçok kullanıcım var ancak bir kaç tanesi internete gireceği zaman şifre soruyor . Kullanıcı adı ve şifresini girdikten sonra kabul etmiyor tekrar şifre soruyor Active Directory hesabına bakıyorum hesap kilitli değil. Şifreyi  resetledim yine olmadı

Gönderildi : 06/09/2008 13:29

(@sinanmikkirdi)
Gönderiler: 111
Estimable Member

arkadaşım şifre derken eğer explorer site karşına gelirken şifre istiyor ise HKEY_LOCALMACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\currentVersion\policies\

buradaki değeri kaldırdığında şifre kalkacaktır

Gönderildi : 06/09/2008 14:33

(@serdarkocabacak)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Hayır zaten şifre soracak . şifreyi girdiğimde beni internete çıkarması lazım ama şifreyi kabul etmiyor şifreyi kabul etmesi lazım ki proksi serverden sitelerin takibini yapayım

Gönderildi : 06/09/2008 14:39

(@sinanmikkirdi)
Gönderiler: 111
Estimable Member

proxy server için hangi programı kullanıyorsun proxy servera kimlik doğrulaması için kullanıcı felan tanımlıyormusun

Gönderildi : 06/09/2008 14:50

(@serdarkocabacak)
Eminent Member
Konu başlatıcı

surf control diye bir program ve kullanıcı tanıtıyorum

Gönderildi : 06/09/2008 14:54

(@ErcanOzkurt)
Gönderiler: 114
Estimable Member

Surf Controlu isa 2000 üzerindemi çalıştırıyorsun. Eğer böyleyse isa üzerinde kimlik doğrulama ile ilgili bir yer vardı tam hatırlayamadım belki sana bi fikir olabilir.

Gönderildi : 06/09/2008 16:25

(@YasinSaygili)
Gönderiler: 1
New Member

açtığın web sitesinde surfkontrol ile yasakladığın site mevcut olabilir. aynı sorun bende de yaşandı. Java http://platform.twitter.com/widgets.js scriptini çalıştırmak istiyor user twitter a erişim sağlayamadığı için sürekli kullanıcı adı-şifre soruyor. mevcut kullanıcının kuralına platform.twitter.com eklendikten sonra sorun kalmadı.

Gönderildi : 13/10/2012 14:09

Paylaş: