Forum

server 2008 oturum...

Bildirimler
Hepsini Temizle

server 2008 oturum acma sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
319 Görüntüleme
(@aydindemir)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

Selamlar 2008 server da uzak kullanicilar oturum acamiyorlar

Update etmeye calistim server takildi.tekrar baslattim ama servarrim cok yavas.

Birde gorev yoneticisini actigimda wcgrid_fahv_vina_7.06_windows_x86_64 gibi ve

Buna benzer 4 tane daha uygulama calisiyor.bunlarin herbiri islemciyi 25 kullaniyor

Yardimlarinizi bekliyorum tesekkurler... 

Gönderildi : 07/02/2014 14:03

(@bilgehanpoyraz)
Gönderiler: 809
Illustrious Member

Sunucuya virus bulaşmış. Bence lisanslı bir bootable CD/DVD ile boot edip taratıp temizleyin.

RDP için license problem olabilir. License problem varsa license almak lazım.

Profesyonel destek alın derim...

Gönderildi : 08/02/2014 02:56

(@alperbatuk)
Gönderiler: 101
Estimable Member

Merhaba aydındemir görev yöneticisinde görmüş olduğun uzantıyla ilgili ufak bir araştırma gerçekleştirdim.."World Community Grid’in bir üyesi olmak ve kullanılmayan bilgisayar zamanını bağışlamak için, www.worldcommunitygrid.org adresine kayıt yaptırılıyor ve burada bulunan güvenli bir yazılım programı ücretsiz olarak bilgisayara indiriliyor. Bilgisayarın kullanılmadığı zamanlarda, yazılım, World Community Grid’in sunucusuna, bilgisayarın çalışmak için uygun olduğunu bildiriyor. Ardından, sunucu tarafından verilen hesaplamaları yapıp, sonuçları gönderiyor ve yeni bir iş için bilgi istiyor. Bilgisayar WCG tarafından kullanılmaya başlandığında, bu durum ekrana çıkan bir uyarıyla kullanıcılara bildiriliyor." Bu IBM'in başlatmış olduğu bir çalışma ve server'a ufak çapta sunmuş olduğu program indirilmiş bunun sonucunda senin işlemcinin %25'i kullanılıyor...

Yararlı olması dileğiyle iyi çalışmalar dilerim...SAYGILARIMLA.. 

Gönderildi : 11/02/2014 01:10

Paylaş: