Forum

Yeni proğram kurama...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Yeni proğram kuramama ve kaldıramama sorunu

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
438 Görüntüleme
(@yilmazkara)
Gönderiler: 45
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Windows server 2003 de uzun zamandır windows güncellemelerini yapamamakta ve denetim masası program ekle kaldır bölümünden eskiden kurulu olan programları kaldıramamakta aynı zamanda yeni bir programada kuramamaktayım, windows installer servisini yeniden kurmuş olmama rağmen çözüm bulamadım.

Mümkün ise konusunda uzman arkaşlarımdan yardım talep etmekteyim.

Teşekkür ederim. 

Gönderildi : 09/07/2013 13:11

(@evrenbanger)
Gönderiler: 2439
Üye

Bu sorunlar esnasında Event Viewer da bazı hata logları vardır bizim ile bu logları paylaşırmısınız. Birde antivirus var ise onuda kontrol edebilirmisiniz ?

Gönderildi : 09/07/2013 14:00

(@yilmazkara)
Gönderiler: 45
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Evren Bey,

Loglara baktığımda genelde printer hataları görüyorum farklı bir hata ben göremedim belkide gözümden kaçıyor, loglardan sistem ve uygulama kısımlarını dışarı çıkartarak kayıt ettim mümkün ise bunları size nasıl gönderebilirim birde siz bakın belki bir şey yakalarsınız tabi size de zahmet olmayacak ise .

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim... 

Gönderildi : 10/07/2013 11:59

(@zekieren)
Gönderiler: 216
Reputable Member

Merhaba Yılmaz Bey;

Kaldıramadığınız programları "program kaldırıcı (uninstaller)" tool'lar ile kaldırabilirsiniz(your uninstaller en iyisi ama ücretli), bir de program kurmak istediğinizde nasıl bir uyarı alıyorsunuz, paylaşırsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz, kolay gelsin... 

Gönderildi : 16/07/2013 18:23

Paylaş: