Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bios Update

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
529 Görüntüleme
(@Bahadiriscimen)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba, benim bios updatem en son 2011 bu yıl da da pc mi aldığım yıl yani o zamandan beri update yapmıyorum şimdi baktım bios updatelerin 2013 yazılımları çıkmış  bunu nasıl güncelleyebilirim 

SİSTEM ÖZELLİKLERİ :

Toshiba L650 PSK1JE 

bios : İnsyde EFI 

bios sürümü : 2.40 

bios tarihi : 11/09/2011 

görüntü bios tarihi : 03/17/10

Gönderildi : 20/06/2013 22:09

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4330
Co-Helper

EFI şeklinde bir ibare göründüğünden .exe halinde olabilir çalıştırılması yeterli olur veya bir usb diske yazdırarak güncelleme yapılabilir. Support bölümünde bu belirtilir. Dikkat edilmesi gereken güncelleme anında herhangi bir müdahalede bulunmamak.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/06/2013 22:58

(@Bahadiriscimen)
Active Member
Konu başlatıcı

İyi akşamlar bana bu pc ye göre özellikli update bulabilirmisiniz acaba çok makbule geçer  bios sahibinin sitesinde support veya herhangi bir indirme bölümü bulunmamaktadır sizin bilginize sığınarak bana bu biosun güncel sürümünü bulabilirmisiniz ? 

Gönderildi : 21/06/2013 01:35

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

ilk mesajınızda yazdığınız 2013 yazılımını nerede gördünüz peki

ayrıca bios güncellemesinden beklentiniz nedir bilmiyorum ama bir performans artışı gibi durum söz konusu olmaz genelde

bu işlere uzak birisi iseniz bence makinanızda da bir sorun yoksa bırakın olduğu gibi çalışsın veya bu işlerden anlayan birisinden teknik destek alın 

Gönderildi : 21/06/2013 12:23

(@Bahadiriscimen)
Active Member
Konu başlatıcı

Bilgisayar ile aram çok iyidir pc yi baştan söküp temizledim o derece 2013 yazılımını bir driver sitesinde gördüm ama o benim sürmüme uymuyordu bios updatelerin hepsi 2013 dü bende dedim bende güncelleyeyim pc ile sıkıntılarım var dedim takılmalar oluyor pc de çok sorun yaşıyorum belki update yaparsam gider diye düşündüm 🙂

Gönderildi : 25/06/2013 19:58

Paylaş: