Forum

Server 2012 Remote ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Server 2012 Remote Desktop/TS

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
441 Görüntüleme
(@FatihERDEM)
Gönderiler: 116
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Server 2012 Foundation kurulumu yaptık, amacımız farklı 2 şubeden uzak masaüstü ile bağlanıp, yüklü olan programı kullanmak ve kendi yazıcılarından çıktıların alınması. Denemelerimin sonu sürekli, Etki alanına dahil olmamıza zorlanıyor ve bu sorunu çözemedik. Sizden ricam, adım adım özetle bu sorunu nasıl aşarım. Tşk.

Gönderildi : 28/05/2013 12:08

(@sercansadikoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

Merhaba,

http://www.cozumpark.com/forums/thread/376783.aspx  

Gönderildi : 28/05/2013 12:33

(@BarisCANDAN)
Gönderiler: 23
Eminent Member

Eğer amacın kullanıcıların uzaktan merkezdeki makinaya bağlanıp herhangi bir yazılımı kullandırmak ise bunu vdi ile çok rahat yapabilirsin.

hem güncel bir olaya el atmış olursun hemde hiç sıkıntı çekmeden sorunun giderilir.

domain olması da şart değil web arayüzden bıle bağlatıp kullandırabılırsın

Gönderildi : 29/05/2013 20:17

(@FatihERDEM)
Gönderiler: 116
Estimable Member
Konu başlatıcı

Amacım uzaktan merkezdeki sunucuya bağlanıp, kurulu olan muhasebe programını kullanmak, veri giriş çıkışı yapmak ki yapılıyor... ve kendi local yazıcılarını kullanabilmek... Ama kendi yazıcılarını kullandıramadım.

Gönderildi : 30/05/2013 00:37

(@BarisCANDAN)
Gönderiler: 23
Eminent Member

Amacım uzaktan merkezdeki sunucuya bağlanıp, kurulu olan muhasebe programını kullanmak, veri giriş çıkışı yapmak ki yapılıyor... ve kendi local yazıcılarını kullanabilmek... Ama kendi yazıcılarını kullandıramadım.

karşı taraftaki sunucuya localdeki yazıcıları network üzerinden tanıtırsan eğer rdp yaptığında yazıcıları kullandırabilirsin 

Gönderildi : 30/05/2013 02:01

Paylaş: