Forum

2008 Server Termina...

Bildirimler
Hepsini Temizle

2008 Server Terminal Server Bluescreen hk.

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
366 Görüntüleme
(@GokhanErol)
Gönderiler: 481
Prominent Member
Konu başlatıcı

2008 servre üzerinde terminal server çalıştırıyoruz ayrıca 2003 dc mevcut.

Terminal sunucu zaman zaman mavi ekran hatasıyla reset atıyor. Dolayısıyla tsde oturum açanlar sıkıntay düşüyor, zaman zaman veri kaybı.. Aldığım hatayla ilgili screen aşağıda ve dump dosyalarını ekte sunuyorum. Sorun neden kaynaklanıyor anlayamadım, dump dosyalarını açtım fakat neden bahsediyor çözemedim. Fikirlerinizi alabilirsem çok memnun olurum.

https://www.dropbox.com/s/wdmzm9rvp0d3cyo/dump.rar

Gönderildi : 21/04/2013 03:32

(@OnderAKOZ)
Gönderiler: 16
Eminent Member

aynı sorunu geçen hafta bende yaşadım. ama bende bir defa oldu. güncellemeden kaynaklandığını düşünüyorum

Gönderildi : 21/04/2013 21:46

(@GokhanErol)
Prominent Member
Konu başlatıcı

aynı sorunu geçen hafta bende yaşadım. ama bende bir defa oldu. güncellemeden kaynaklandığını düşünüyorum

Bazen 10-15 günde 1 kere bazen gün içinde 3-4 kere oluyor. Sebep güncelleme ise hangi paketten kaynaklanıyor?

Gönderildi : 21/04/2013 22:30

(@OnderAKOZ)
Eminent Member

açıkcası pek önemsemedim loglardan kontrol edip yarın dönüş yaparım

Gönderildi : 21/04/2013 23:14

(@OnderAKOZ)
Eminent Member

üstad sorunun devam ediyormu merak ettim, ama bende bir defa olmuştu. güncellemeden kaynaklandığını düşünüyordum çünkü saat 3 gibi kapanmıştı sunucu sistem kaynaklarında baya bir kullanım vardı ki loglarda güncellemenin tavanyaptırdığını gördüm ama dediğim gibi bir daha yaşanmadı bu sorunu

Gönderildi : 07/05/2013 14:23

(@GokhanErol)
Prominent Member
Konu başlatıcı

üstad sorunun devam ediyormu merak ettim, ama bende bir defa olmuştu. güncellemeden kaynaklandığını düşünüyordum çünkü saat 3 gibi kapanmıştı sunucu sistem kaynaklarında baya bir kullanım vardı ki loglarda güncellemenin tavanyaptırdığını gördüm ama dediğim gibi bir daha yaşanmadı bu sorunu

Evet kardeş arada bi yapıyor, güncellemeden dolayı yapıyor zannederek güncellemesini kapattım ama devam ediyor yine.

Gönderildi : 07/05/2013 14:55

Paylaş: