Forum

server image almak

Bildirimler
Hepsini Temizle

server image almak

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
346 Görüntüleme
(@osmandurmus)
Gönderiler: 298
Honorable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhabalar;

sunucunın günlük image nı almak istiyorum. ücretsiz bu işi yapan iyi bir program var mıdır. yada ücretli tavsiye ettiğiniz bir program var mıdır.

Gönderildi : 25/03/2013 02:04

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Sunucunuzda hangi roller ve programlar yüklü? Ne amaçla image almak istiyorsunuz yazarsanız daha iyi yardımcı olunur.

Gönderildi : 25/03/2013 02:35

(@osmandurmus)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Sunucunuzda hangi roller ve programlar yüklü? Ne amaçla image almak istiyorsunuz yazarsanız daha iyi yardımcı olunur.

sunucunın birisinde dhscp dns ibm lotus ve file server diğerinde ticari programlar

ayrıca çökme durumunda olduğu gibi geri dönmek istiyorum bir program duymuştum server image nı pc ye bile göi döne biliyormuşsunuz  bu şekilde tüm yedeğimi almış oluyorum yani file lerde kayp olsa bile pc ye geri dönüş ile geri getirebilirim diye düşünüyorum.

Gönderildi : 25/03/2013 03:13

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4301
Co-Helper

Ücretli Acronis ürünleri ile yapabilirsiniz.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/03/2013 04:52

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Server versiyonunuz 2008,2008r2 veya 2012 ise baremetal yedek alarak imaj almış olursunuz.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/03/2013 16:32

(@serkanates)
Gönderiler: 1281
Üye

arkadaşlar merhabalar;

sunucunın günlük image nı almak istiyorum. ücretsiz bu işi yapan iyi bir program var mıdır. yada ücretli tavsiye ettiğiniz bir program var mıdır.

Osman bey;

Sunucularınız fiziksel mi, sanal mı ?

Gönderildi : 25/03/2013 21:07

(@osmandurmus)
Honorable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhabalar;

Osman bey;

Sunucularınız fiziksel mi, sanal mı ?

hocam fiziksel sunucu sunucumda sorun var restart ediyor bazende donuyor dell raid bios update indirdim ama kurmadan önce image almak istiyorum.

Gönderildi : 28/03/2013 12:32

Paylaş: