Forum

Win2012 Server 2 g&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Win2012 Server 2 gün içinde restart hk;

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
352 Görüntüleme
(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar win 2012'de update lerden sonra kapatmazsan 2 gün için restart ederim gib bir mesaj veriyor. Bunu engellemenin bir yolu var mıdır?

Bir de win2012std eval sürümdeki win2012std. key girerek upgrade edemiyorum. invalid key hatası alıyorum.

Bu konuları test eden arkadaşların yardımlarını rica ederim..

İyi Çalışmalar... 

Gönderildi : 05/03/2013 13:34

(@tayfundeger)
Gönderiler: 1935
VMware Guru

Arkadaşlar win 2012'de update lerden sonra kapatmazsan 2 gün için restart ederim gib bir mesaj veriyor. Bunu engellemenin bir yolu var mıdır?

Bir de win2012std eval sürümdeki win2012std. key girerek upgrade edemiyorum. invalid key hatası alıyorum.

İyi Çalışmalar... 

Merhaba,

Bazı update'lerden sonra Restart gereklidir.Bu normal bir durum.Eğer restart etmek istemiyorsanız hiç update yapmıyacaksınız.

Key'inizin geçerli olduğundan emisiniz dimi? Buradaki link'i incelermisiniz.lütfen.

Teşekkürler.

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: [email protected]

Gönderildi : 05/03/2013 13:40

(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

İyi Çalışmalar... 

Merhaba,

Bazı update'lerden sonra Restart gereklidir.Bu normal bir durum.Eğer restart etmek istemiyorsanız hiç update yapmıyacaksınız.

Key'inizin geçerli olduğundan emisiniz dimi? Buradaki link'i incelermisiniz.lütfen.

Teşekkürler.

Selamlar, key geçerlidir ilgili linki uygulamıştım ama çözüm olmadı malesef. zaten ke i girdiğinizde works uyarısını alıyorsunuz ama activate etmeye kalktığınızda invalid i veriyor. Restart tabiki gereklidir Microsoft'larda ama Wsus tan bastığım bir update in restart ını gün içinde yaşamak istemem. Bunun önüne geçmeye çalışıyorum...

Gönderildi : 05/03/2013 13:43

Paylaş: