Forum

help desk icin prog...

Bildirimler
Hepsini Temizle

help desk icin program

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
577 Görüntüleme
(@ilqarquliyev)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Arkadashlar dedigim kimi yeni ishe bashladim.. Sorulari kabul etmek icin bana bir helpdesk programi lazim. Ucretsiz olmasi lazim.. Program her bir userin bilgisayarinda olacaq.. istediyi zaman sorularini bana yazacaq.. Ben sorulari aradan kaldirinca kendi programimda kaydini yapacam.. Bilmem anlata bildimmi

Gönderildi : 02/03/2013 12:50

(@BatuhanKARAMAN)
Gönderiler: 49
Trusted Member

Ayni sey bana da lazim olmustu ancak ben hem ucretsiz hem kolay oldugu icin program yerine web yontemini kullandım ve HESK'i kullandım. Kendi bilgisayarima xammp yardimiyla kurmus ve kullanmistim.

Gönderildi : 02/03/2013 13:44

(@ilqarquliyev)
Gönderiler: 16
Eminent Member
Konu başlatıcı

Tesekkur ederim hocam ama ben XAMMP-i calishtira bilmedim bi turlu. web yonetimi ile kurursam mutlaka internet domaini almalimiyim yoksa ag baglantisi ile yapa bilirmiyim

Gönderildi : 04/03/2013 10:53

(@BatuhanKARAMAN)
Gönderiler: 49
Trusted Member

Ag baglantisi ile calistirabilirsin. Local'de calisir web siten. Aynı ağdaki tüm bilgisayarlar kullanabilir

Gönderildi : 30/03/2013 17:54

(@SercanEREN)
Gönderiler: 20
Eminent Member

Merhaba,

Profesyonel bir çözüm olan Manage Engine denemenizi tavsiye ederim.

Kolay gelsin. 

Gönderildi : 31/03/2013 04:54

(@erkanbbayraktaroglu)
Gönderiler: 376
Reputable Member

Merhaba,

Profesyonel bir çözüm olan Manage Engine denemenizi tavsiye ederim.

Kolay gelsin. 

Kesinlikle Bende tavsiye ederim, herhangi bir ücret ödemenize de gerek kalmayacaktır. Ücretsiz sürümünde 1 admin 4 teknisyen olarak toplamda 5 adet çözümlere cevap verebilecek kişileri belirleyebiliyorsunuz, Şirketinizin logosu ekleyebiliyorsunuz, hazır cevap şablonları oluşturabiliyorsunuz tarafınıza çağrı oluşturulduğunda mail olarak bilgilendirme sağlatabiliyorsunuz ve daha yazamayacağım bir çok özellik,

giriş

ana sayfa

istek

Gönderildi : 31/03/2013 19:10

Paylaş: