Forum

file server dosya k...

Bildirimler
Hepsini Temizle

file server dosya kopyalama problemi

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
720 Görüntüleme
(@SonmezOcak)
Gönderiler: 199
Reputable Member
Konu başlatıcı

server 2003 sistemi uzerinde bulunan fileserver uzerinden administrator hesabi ile dosyalari kopyalamaya calisiorum ancak arada sirada bazi dosyalarda problem olduguna iliskin hatalar verip o noktada kopyalamayi kesiyor,

bu hatayi neden verir onu bilemiyorum , ilk basta izinlerden olabilecegini dusundum ancak makianda admin oldugum iicn bunun uzerinden fazla durmadim,

yapmak istedigim sey dosyalari kesintiye ugrasabile kaldigi yerden devam etmsini saglamak

tesekkurler

Gönderildi : 18/08/2008 13:35

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Bazı dosyalarda problem olduğuna ilişkin verdiği hata tam olarak nedir. Event ı kontrol edermisiniz kesme esnasında bir hata mesajı veriyor mu?

Gönderildi : 18/08/2008 14:40

(@SonmezOcak)
Reputable Member
Konu başlatıcı

izinlerle ilgili hata veriyor genelde , buna ragmen ben izinleri ana klasorden itibaren tekrardan silip uyguladim , ancak degissen bisey olmadi ,

ben hata mesajina bakmaksizin , kopyalama isini yaptikmak , hatali dosyalari almamak istiyorum

Gönderildi : 18/08/2008 16:05

(@sinankahraman)
Illustrious Member

xcopy \\PC adı yada ip\belgelerim\*.*  d:(kopyalama işlemini gerçekleştirecek PC nin d sürücüsü)\Kullanıcı Adı\ /d/e/s/y/c

Bunu kopyalama işlemini gerçekleştirecek PCde bir bat dosyasının içine yazın ve kullanıcının Belgelerim Klasöründe paylaşım ve güvenliği ayarlayıp bir deneyin bakalım istediğiniz sonuca ulaşabilecekmisiniz?

Gönderildi : 18/08/2008 16:23

(@SonmezOcak)
Reputable Member
Konu başlatıcı

oldu hocam tesekkurler ,

Gönderildi : 19/08/2008 16:53

(@sinankahraman)
Illustrious Member

Ben teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Gönderildi : 19/08/2008 17:11